Xbox One 1TB – rozbalení

Já si zkrátka musím v říjnu zahrát třetí díl Mafie! Ale abych si dával dohromady herní PC, které by mě vyšlo, přinejmenším, na 20 – 30 tisíc, to už se mi nejeví jako smysluplná investice. A tak jsem se rozhodl pro novou konzoli Xbox One, neboť jsem spokojeným uživatelem předchozí verze: X360. 6. září mi tedy dorazila společně s první objednanou hrou: The Elder Scrolls Online. Následně jsem, v rámci členství Xbox Live Gold, zakoupil Battlefield 4 za 149,- KáČé a mohl se pustit do herních orgií!

Z prvních dojmů musím ocenit především konektor “jack 3,5mm,” který se nachází přímo na ovladači a umožňuje tak připojení jiných sluchátek než XboX headsetových! Hmotnost ovladače, kterou zmiňuji také ve videu, považuji za další velké plus. UI herní konzole je přehledné a brzy jsem se v něm zorientoval. Jen rychlou volbu pro záznam videa a pořízení screenshotu mi poradila Jiřulka1984, kterou mám v “xbox friendlistu”.

Do budoucna ještě plánuji zakoupit kinect, klávesnici, tv-tuner a stereo headset. Bezesporu by se šikla také nová a větší televize, ale to si budu moci dopřát nejdříve v příštím roce. Teď se chystám na herní podzim, který přinese zmiňovanou Mafii III, Watch Dogs 2 a bude-li čas, vyzkouším konečně taky toho třetího Zaklínače se všemi dostupnými datadisky!

Zdroj: vlastní Foto: vlastní

The following two tabs change content below.
Michal cOsmOs

Michal cOsmOs

Narodil se v červnu 1980 ve Středních Čechách. V dubnu léta páně 1999 napraskl mouchu novinami o monitor a díky tomu se rozhodl pojmenovat vznikající internetový projekt tímto zvláštním slovním spojením. Má rád především hudbu (provozuje hru na klavír), film a je také vášnivým "hobby střelcem".
Michal cOsmOs

Poslední od: Michal cOsmOs (všechny)

Nejsi přihlášen/a pro vložení komentáře!
  Sledovat diskuzi  
Upozornit na