Wallet App – správa financí

V tomto článku se podíváme na aplikaci, která se zabývá evidencí privátních financí. V základním tarifu a verzi je zcela zdarma a pokud se rozhodnete pro nějakou nadstandardní funkci, počítejte s ročním poplatkem dle zvoleného modelu…

Používám tento program už více než rok a musím podotknout hned v úvodu, že až na jeden nehezký defekt, který popíšu níže, se mi Wallet opravdu líbí. Jedná se o komfortní správu financí, která mi zlepšuje přehled o mých příjmech a výdajích. Pod svým uživatelským účtem, který je možné synchronizovat, eviduji dva účty bankovní (v základní verzi zdarma je možné použít pouze dva a synchronizace se provádí manuálně).

wallet02

Za 9,- EU ročně ja pak možné spravovat až 5 účtů a synchronizace dat se provádí automaticky po spuštění programu (pochopitelně pokud jste připojeni do Internetu). Za 39,- EU ročně je možné evidovat až 10 účtů v tzv. “Family” tarifu a nejdražší “Business” vám za 79,- EU ročně nabídne až 30 účtů. Základní verze, která je zdarma, ale většině běžných uživatelů může připadat plně dostačující.

Kromě sledování financí, které do svého přehledu zadáváte (je však možné v placené verzi využít možnost synchronizace přímo s internet bankingem), lze velmi dobře analyzovat příjmy a výdaje za jednotlivá období a z přehledného grafu peněžního toku zjistit, kde a za co se nejvíce utrácí nebo které zdroje příjmů nás drží nad vodou…

wallet04

Na plochu svého mobilu nebo tabletu si můžete umístit také šikovné widgety, se kterými jste ihned v obraze. Bohužel se při používání této utility setkávám s jednou nepříjemnou chybou. Widget, který zobrazuje aktuální bilanci se aktualizuje pouze na zařízení, kde provedete nějakou změnu. V případě, že např. na tabletu zadáte nové hodnoty a následně provedete synchronizaci, widget na mobilu se po manuální synchronizaci dat již nezaktualizuje a je nutné jej odstranit a přidat znovu. Pokud aplikaci využíváte výhradně na jednom zařízení, tento problém se vás, naštěstí, netýká…

wallet03

Program nabízí ještě mnoho dalších užitečných funkcí, jako například: sdílení účtů se členy vaší rodiny, nákupní lístky, šablony, kategorie, trvalé příkazy, focení účtenek, zobrazování záznamů na mapě, evidence dluhů či záruk nebo třeba pokročilejší rozpočty…

Aplikaci Wallet, která je kompletně vyvíjena v České republice, si můžete stáhnout zde. Na závěr ještě stručný výběr hodnocení uživatelů:

Věra Likérová: “Super! Jen mi chybi mazani udaju a jednotlivych kategorii za cely mesic naraz. A stale se vracejici ukazatel celkoveho zustatku vsech uctu i kdyz mam nastavene zobrazeni jen jednoho. Nutno pri kazdem spousteni opetovne rucne zadavat.

Jiří Štrobl:Kvalitní appka Zatím nejlepší aplikace na správu financí, kterou jsem zkoušel. Free verze bohatě stačí pro normálního uživatele.

Petr Boráň:Super Zkrátka tomu nic neschází, pro dva uživatele stejného účtu plně stačí free verze.

Denisa Komůrková:Super aplikace. Jen mám ted par dnu problém se synchronizaci – Problém s připojením. Zkuste později.- Na ploše se mi asi z tohoto duvodu neobjevuje aktualizovaný graf. Co s tím?

wallet-hodnoceni

The following two tabs change content below.
Michal cOsmOs

Michal cOsmOs

Narodil se v červnu 1980 ve Středních Čechách. V dubnu léta páně 1999 napraskl mouchu novinami o monitor a díky tomu se rozhodl pojmenovat vznikající internetový projekt tímto zvláštním slovním spojením. Má rád především hudbu (provozuje hru na klavír), film a je také vášnivým "hobby střelcem".
Michal cOsmOs

Poslední od: Michal cOsmOs (všechny)