Top záliby a oblíbenosti

Na rádiu Moucha FM jsme obnovili pořad Půlnoční povídání, jehož nejzajímavější příspěvky vždy vyústily v další “nadcast” Prasklé mouchy. Půlnočním tématem minulého měsíce bylo: Co NEJRADĚJI děláte ve svém volném čase? Například dvě až tři opravdu TOP záliby, kterým se věnujete pravidelně a nedáte na ně dopustit. 

I tentokrát se někteří redakční kolegové rozhodli zapojit do diskuze vlastním příspěvkem a ty si dnes můžeš poslechnout výsledek. Budeme rádi, když se do dalšího tématu zapojíš také a zavoláš na čtenářskou linku se záznamníkem nebo napíšeš prostřednictvím kontaktního formuláře. Poslat můžeš také zvukový záznam v libovolném formátu (mp3, wma, ogg, wav). Aktuální téma najdeš na této stránce. Pokud chceš zareagovat ještě na tento díl, určitě neváhej napsat komentář pod článek! 

POSLECH:


DÍL #33

Pokud chceš poslouchat nadcast ve svém zařízení offline, můžeš si jej stáhnout prostřednictvím tohoto odkazu:

Pro stažení MP3 se nejprve přihlaš.

Zdroj: vlastní Foto: Pixabay.com

Jak se Ti líbil článek?
[Celkem: 0 Průměr: 0]
The following two tabs change content below.
Michal cOsmOs

Michal cOsmOs

Narodil se v červnu 1980 ve Středních Čechách. V dubnu léta páně 1999 napraskl mouchu novinami o monitor a díky tomu se rozhodl pojmenovat vznikající internetový projekt tímto zvláštním slovním spojením. Má rád především hudbu (provozuje hru na klavír), film a je také vášnivým "hobby střelcem".
Michal cOsmOs

Poslední od: Michal cOsmOs (všechny)

Nejsi přihlášen/a pro vložení komentáře!
  Sledovat diskuzi  
Upozornit na