The Elder Scrolls Online: Elsweyr se blíží

Další větší rozšíření skvělého MMORPG titulu Elder Scrolls Online se blíží a vývojáři včera vydali nové video! Již 4. června se dočkáme oblasti, kde žijí kočičí lidé – Khajiitové. Společně s nimi se budeme bránit před novými nepřáteli – draky! Dračí šílenství odstartovalo již DLC Wrathstone, nabízející dungeony.

Nový přídavek má název Elsweyr a nabídne novou mapu (kombinace plání a pouští). K dispozici budou nové výzvy pro 12 hráčů a také speciální eventy – Dragon Attacks. Samozřejmě můžeme čekat také spoustu dalších úkolů. Krom toho se jistě mnozí těší na příležitost stát se nekromantem!

A připomeňme si ještě předchozí, neméně zajímavý trailer!

DLC bude možné zakoupit v edici se všemi ostatními rozšířeními, nebo samostatně, jako upgrade. To oceníme zejména my, kteří již předchozí obsah máme!

Tento článek najdete také v našem deníku Elisty.cz!

The following two tabs change content below.
Michal cOsmOs

Michal cOsmOs

Narodil se v červnu 1980 ve Středních Čechách. V dubnu léta páně 1999 napraskl mouchu novinami o monitor a díky tomu se rozhodl pojmenovat vznikající internetový projekt tímto zvláštním slovním spojením. Má rád především hudbu (provozuje hru na klavír), film a je také vášnivým "hobby střelcem".
Michal cOsmOs

Poslední od: Michal cOsmOs (všechny)

Nejsi přihlášen/a pro vložení komentáře!
  Sledovat diskuzi  
Upozornit na