Sporos – buněčný svět

Tato skvělá logická hra Sporos je dílem studia Appxplore a na Google Play má za sebou téměř 90 000 stažení (dostupná je rovněž na iTunes). Přestože se jedná o poměrně jednoduchý herní systém, postupně se dostanete k mnohem náročným úkolům, než by se na začátku mohlo zdát a toto puzzle se pak stane vyloženou výzvou! Sporos jsou jakási zvláštní semínka, která musíte rozmisťovat do “buněčných tabulek” tak, aby došlo ke spojení všech sloupců a řádků.

Počet semínek je však omezený a s tímto omezeným množstvím musíte rozsvítit celé schéma. Úžasné je, že bezplatná verze hry obsahuje celkem 300 levelů, což vás může zabavit na poměrně dlouhou dobu! Pokud se rozhodnete pro placenou verzi, ta obsahuje 500 levelů a herní prostředí bez reklam. O tom, že ne vždy jsou Sporos tak jednoduché, svědčí možnost zakoupení si dodatečného balíčku nápovědy, která vám pomůže nejtěžší zločiny, promiňte, levely dokončit.

Hru můžete stahovat ZDE (Andorid) nebo ZDE (iTunes). A na závěr opět výběr z hodnocení uživatelů:

sporos03Jakub Adam: Super hra. Jednoduché ale po chvilce hraní těžší a těžší.

Kryštof Skalík: Skvělá hra Moc mě baví, jen reklamy jsou otravné, inapp nájup je nutností.

Ivo Krahulec: Zajímavá aplikace Aplikace mi přijde příliš jednoduchá, po čase se člověk naučí kam co patří pouze odhadem, aniž by musel přemýšlet. Do levelu 200 jsem nepotřeboval žádnou nápovědu. Přesto mě appka bavila

Petr Újezdský: Pekna hra Dobry jednoduchy napad. Hudba sedi, grafika je supr – vse se pekne hybe. Vse trochu kazi reklama, ktera je dole a misty i fullscreen mezi levely. Ale je to hra zadarmo, takze to chapu – vytvorit to urcite nebylo za odpoledne 🙂

Miroslav Dočekal: Je dobrá Mám za sebou 320 levl a všechny hvězdy, a pořád mě baví, párkrát mi pomohla nápověda. A mozek dostává zabrat příjemnou hrou.

sporos02

The following two tabs change content below.
Michal cOsmOs

Michal cOsmOs

Narodil se v červnu 1980 ve Středních Čechách. V dubnu léta páně 1999 napraskl mouchu novinami o monitor a díky tomu se rozhodl pojmenovat vznikající internetový projekt tímto zvláštním slovním spojením. Má rád především hudbu (provozuje hru na klavír), film a je také vášnivým "hobby střelcem".
Michal cOsmOs

Poslední od: Michal cOsmOs (všechny)

Nejsi přihlášen/a pro vložení komentáře!
  Sledovat diskuzi  
Upozornit na