Screeny #06 – Morrowind

Jako letitý fanoušek série Elder Scrolls a příležitostný blázen do světa Elder Scrolls Online, jsem se rozhodně nemohl ochudit o červnový přídavek Morrowind! S tímto datadiskem je zároveň spojena jedna moje herní premiéra – založil jsem si vůbec první postavu ženského pohlaví! Nikdy jsem za ženské nehrál, protože mi to přijde jako virtuální transvestitismus a příliš jsem nechápal kamarády z guildy, hrající za nejrůznější “kůstky”.

Ale tentokrát jsem chtěl ve Vvardenfellu začít svého wardena se zcela odlišnou postavou. Když jsem ze zvědavosti zvolil ženské pohlaví a začal si hrát s úpravou poprsí i pozadí, bylo mi jasné, že na tuhle soudružku se mi bude během hraní dívat velice dobře! A tak je na světě moje první dívčí herní postava, aniž bych se nad tím jakkoliv pozastavoval. Na těchto screenech ji sice nemám, ale snad se vám budou líbit i tak…


Zdroj: vlastní Foto: vlastní

Jak se Ti líbil článek?
[Celkem: 1 Průměr: 5]
The following two tabs change content below.
Michal cOsmOs

Michal cOsmOs

Narodil se v červnu 1980 ve Středních Čechách. V dubnu léta páně 1999 napraskl mouchu novinami o monitor a díky tomu se rozhodl pojmenovat vznikající internetový projekt tímto zvláštním slovním spojením. Má rád především hudbu (provozuje hru na klavír), film a je také vášnivým "hobby střelcem".
Michal cOsmOs

Poslední od: Michal cOsmOs (všechny)

Komentujte

1 Komentář zapnuto "Screeny #06 – Morrowind"

Upozornit na
Nealko
Čtenář

Screeny jsou pěkný! Taky se do ESO občas podívám. Celkem slušný je teď PVP co přidali ty battlegroundy! Konečně nějaký fight! :)))