Screeny #06 – Morrowind

Jako letitý fanoušek série Elder Scrolls a příležitostný blázen do světa Elder Scrolls Online, jsem se rozhodně nemohl ochudit o červnový přídavek Morrowind! S tímto datadiskem je zároveň spojena jedna moje herní premiéra – založil jsem si vůbec první postavu ženského pohlaví! Nikdy jsem za ženské nehrál, protože mi to přijde jako virtuální transvestitismus a příliš jsem nechápal kamarády z guildy, hrající za nejrůznější “kůstky”.

Ale tentokrát jsem chtěl ve Vvardenfellu začít svého wardena se zcela odlišnou postavou. Když jsem ze zvědavosti zvolil ženské pohlaví a začal si hrát s úpravou poprsí i pozadí, bylo mi jasné, že na tuhle soudružku se mi bude během hraní dívat velice dobře! A tak je na světě moje první dívčí herní postava, aniž bych se nad tím jakkoliv pozastavoval. Na těchto screenech ji sice nemám, ale snad se vám budou líbit i tak…


Zdroj: vlastní Foto: vlastní

The following two tabs change content below.
Michal cOsmOs

Michal cOsmOs

Narodil se v červnu 1980 ve Středních Čechách. V dubnu léta páně 1999 napraskl mouchu novinami o monitor a díky tomu se rozhodl pojmenovat vznikající internetový projekt tímto zvláštním slovním spojením. Má rád především hudbu (provozuje hru na klavír), film a je také vášnivým "hobby střelcem".
Michal cOsmOs

Poslední od: Michal cOsmOs (všechny)

Nejsi přihlášen/a pro vložení komentáře!
1 Komentáře k vláknu
0 Odpovědi
0 Sledující
 
Nejaktivnější komentáře
Nejdiskutovanější
1 Napsali
Nealko Nedávní komentující
  Sledovat diskuzi  
Upozornit na
Nealko
Člen
Nealko

Screeny jsou pěkný! Taky se do ESO občas podívám. Celkem slušný je teď PVP co přidali ty battlegroundy! Konečně nějaký fight! :)))