Rocket Island

Následující hra je určena všem, kteří si rádi leští své displeje. Jedná se o velmi nenáročný a svým způsobem trochu relaxační herní systém, který se sice brzy okouká, ale než se tak stane, bude o zábavu rozhodně postaráno. Vítej u dalšího krátkého článku, ve kterém si představíme mobilní hru Rocket Island! 

Pro stažení MP3 se nejprve přihlaš.

Vizuální zpracování je velmi hezké a stylové a samotná hra má k dispozici dva režimy: Action a Casual. Ten první je časově omezený na jednu minutu a druhý nabízí o něco klidnější hraní. Vaším úkolem je totiž evakuace obyvatel ostrova pomocí raket, jejichž stavba má několik úrovní. Nejprve je třeba vytvořit plochu, ze které rakety mohou odstartovat. Tuto plochu tvoří dlaždice, které mají několik fází: voda, písek, tráva, dřevěný podklad. Teprve pak je možné postavit ve dvou krocích (rozestavěnou a hotovou) raketu.  


Ve hře začínáte s možností povýšení jednoho políčka o další úroveň (vodu na písek, písek na trávu atd.) a v případě úspěšnosti můžete pokračovat vylepšením dvou políček, dokud jejich počet nepřesáhne možnosti hracího pole. Pak se výběr resetuje opět na jedno políčko. Při prvním spuštění hry to pochopíte okamžitě. 

Cílem Rocket Island je co nejrychleji a nejefektivněji povyšovat dlaždice až na maximální úroveň, kdy může raketa konečně vzlétnout a nebohé obyvatele ostrova transportovat do bezpečí. Jakmile s raketou odletíte, stává se z dlaždice opět voda. Aby to nebylo až příliš jednoduché, vaši snahu o záchranu narušují přírodní živly jako např. zemětřesení nebo meteority a často dochází ke zničení postavených raket těsně před jejich startem! 


Ještě před rokem byla hra dostupná také na zařízení s Androidem. Momentálně si ji mohou stáhnout pouze uživatelé iOS pomocí App Store. 

APP STORE DOWNLOAD

Zdroj: vlastní Foto: Handy Games

The following two tabs change content below.
Michal cOsmOs

Michal cOsmOs

Narodil se v červnu 1980 ve Středních Čechách. V dubnu léta páně 1999 napraskl mouchu novinami o monitor a díky tomu se rozhodl pojmenovat vznikající internetový projekt tímto zvláštním slovním spojením. Má rád především hudbu (provozuje hru na klavír), film a je také vášnivým "hobby střelcem".
Michal cOsmOs

Poslední od: Michal cOsmOs (všechny)

Nejsi přihlášen/a pro vložení komentáře!
  Sledovat diskuzi  
Upozornit na