RGB Express

Tato hra již nějakou dobu dělala radost uživatelům iOS a teprve později (2014) se dostala i na další platformu, aby si také uživatelé Androidu přišli na své. RGB Express je velmi povedená záležitost, kterou doporučuji každému, kdo má rád logické výzvy a je vyzbrojen trpělivostí. Tu budete, zejména v pokročilejších úrovních, opravdu potřebovat.

Pro stažení MP3 se nejprve přihlaš.

V této učiněné “návykovce” se dostáváte do role kurýra a současně také dispečera, který musí zajistit bezproblémové doručení zásilek svým klientům. Tažením prstu po vozovce určujete trasu všech vozů, s nimiž nejprve posbíráte zásilky a poté je odvezete do příslušné budovy. Zní to sice triviálně, ale všechny trasy je nutné naplánovat tak, aby do sebe jednotlivé nákladní vozy nenarazily. 

Další záludností pro vaše logické uvažování je podmínka, že jednotlivé dodávky nesmí absolvovat již ujetou cestu. Tím se hratelnost samozřejmě posunuje do zcela jiného režimu a nebude výjimkou, že plánovat budete muset často znovu a znovu, dokud se nedostaví úspěch v daném kole.

Skvělou zprávou je to, že hra je kompletně zdarma a čeká vás přes 200 úkolů (je možné zakoupit rozšíření pro další kola a skrytí reklamy). Nejprve si vyzkoušíte herní principy a ovládání s jedním autíčkem. Záhy vám přibude další vozovidlo a nakonec budete mít k dispozici červené, žluté, modré a zelené. Barevně jsou rozlišené také zásilky a cílová stanoviště, takže se velmi rychle zorientujete na hrací ploše a pochopíte celý systém. 

RGB Express má jednoduchou, až dětskou grafiku, kterou doplňuje veselá podkresová hudba. Tato kombinace může částečně odlehčit vaši frustraci z nepovedeného pokusu o doručení zásilek. Hru bych doporučil každému, kdo rád relaxuje s použitím hlavy. Osobně jsem sice zažil i složitější logické hry, ale ne vždy je nutné nad něčím dumat několik dnů. V RGB objevíte řešení do několika minut či několika “restartů”. Stahovat aplikaci můžete z tohoto odkazu.  

A CO SI MYSLÍ UŽIVATELÉ V GOOGLE PLAY?

Zdroj: vlastní Foto: Google Play

The following two tabs change content below.
Michal cOsmOs

Michal cOsmOs

Narodil se v červnu 1980 ve Středních Čechách. V dubnu léta páně 1999 napraskl mouchu novinami o monitor a díky tomu se rozhodl pojmenovat vznikající internetový projekt tímto zvláštním slovním spojením. Má rád především hudbu (provozuje hru na klavír), film a je také vášnivým "hobby střelcem".
Michal cOsmOs

Poslední od: Michal cOsmOs (všechny)

Nejsi přihlášen/a pro vložení komentáře!
  Sledovat diskuzi  
Upozornit na