Renault Megane IV

Letos v červnu si můj táta udělal po jedenácti letech automobilovou radost. Snad proto, že i předtím jezdil mnoho let se značkou Renault, vybral si tentokrát nový 4. model řady Megane. A co bych to byl za redaktora Prasklé mouchy, kdybych toho nevyužil a pro naši, delší dobu neaktualizovanou, rubriku Auto, nedal dohromady nový příspěvek s příslušnou fotogalerií. Jako bonus ještě přidávám krátké video. 

Parametry:

Barva:  ŠEDÁ PLATINE

Disky kol:  Z LEHKÉ SLITINY 16“ design Silverline

Motor: Benzín – 1,6 CSe 115

Výkon: 115 k, převodovka manuální

Klimatizace: Automatická dvouzónová

Senzory: Dešťový a světelný

Výbava:

Systém kontroly tlaku v pneumatikách * Asistent rozjezdu do kopce * ABS * Rozsvícení výstražných světel při nouzovém brzdění nebo při nehodě * Čelní, boční a hlavové airbagy, Systém ISOFIX * Volant potažený kůží * Výškově nastavitelné sedadlo řidiče s bederní opěrkou * Výklopný klíč s dálkovým ovládáním * Elektrické impulzní ovládání předních a zadních oken * Elektrické ovládání zpětných zrcátekZdroj: vlastní Foto: vlastní

The following two tabs change content below.
Michal cOsmOs

Michal cOsmOs

Narodil se v červnu 1980 ve Středních Čechách. V dubnu léta páně 1999 napraskl mouchu novinami o monitor a díky tomu se rozhodl pojmenovat vznikající internetový projekt tímto zvláštním slovním spojením. Má rád především hudbu (provozuje hru na klavír), film a je také vášnivým "hobby střelcem".
Michal cOsmOs

Poslední od: Michal cOsmOs (všechny)

Nejsi přihlášen/a pro vložení komentáře!
  Sledovat diskuzi  
Upozornit na