REKLAMA

Máte zájem o inzerci na našich stránkách? Nabízíme reklamu v podobě bannerů či mluvených upoutávek (u všech nebo vybraných příspěvků), ale i partnerství v rámci konkrétních akcí a článků. Dále nabízíme odpovídající reklamní prostor za sponzorování soutěží nebo poskytnutí či zapůjčení produktů pro jejich redakční využití (např. recenze a hodnocení). 

Nabídkou reklamy bychom rádi, alespoň částečně, pokryli především náklady spojené s provozem časopisu a jeho další rozvoj (lepší vybavení pro audio-vizuální tvorbu, řešení autorských práv apod.).

Na této stránce vám ukážeme možnosti inzerování pomocí bannerů. Aktuální ceník Vám zašleme na požádání. 

Svoji reklamu si můžete objednat již od jednoho dne! Chcete inzerovat jen jeden či dva dny? Není problém! Jakmile je reklamní kampaň uhrazena, běží po celou dobu, kterou si určíte! Zobrazování reklamy lze také časově naplánovat! Chcete inzerovat jen v některé dny a jen v určitém čase? Není problém! Vaše kampaň bude rozložena do požadovaných časových úseků! Více informací Vám poskytneme po e-mailu.

Z reklamních bannerů potom nabízíme tyto standardní rozměry:

Umístění bannerů si můžete zvolit podle rozvržení na našich stránkách:

  • horní část (obdélník)
  • konec stránek (obdélník)
  • uvnitř nejnavštěvovanějších článků (obdélník)
  • pravý sloupec (čtverec)
  • dolní sloupec (čtverec)

Pokud chcete reklamu, napište prostřednictvím tohoto formuláře! Nebo volejte Michala c0sm0se (Po-Pá 09:00-18:00) na čísle 314 314 726!