KDO JSME?

Časopis Prasklá moucha vznikl již v roce 1999. Jeho autorem je Michal cOsmOs, který záhy do redakce nalákal několik přátel ze svého okolí. Postupem času se kolektiv rozšířil také o externí spolupracovníky… Pokud budete mít zájem se k nám přidat nebo navázat jakoukoliv formu spolupráce, navštivte tuto rubriku. Děkujeme!

Michal cOsmOs – strůjce – publikované články

cosmos-foto-unor2014

Narodil se v roce 1980 ve Středních Čechách. V dubnu léta páně 1999 napraskl mouchu novinami o monitor a díky tomu se rozhodl pojmenovat vznikající internetový projekt tímto zvláštním slovním spojením.

Burgi – fotoreportér – publikované články

redaktor-karel

Narodil se v roce 1990 ve Středních Čechách. Sám sebe charakterizuje takto: “Jsem amatérský fotograf, který převážně fotí leteckou dopravu, architekturu a přírodu. Vždy se snažím zachytit atmosféru prostředí, které fotografuji. Nebojím se zkoušet i jiná témata fotografování. Fotoaparát se stal běžnou součástí mé výbavy během každého výletu. Fotografování mi přináší radost a jiný pohled na věci běžného života.”

Fanda Asser – redaktor – publikované články

fanda

Narodil se v roce 1979 ve Středních Čechách. František je muzikant tělem i duší a svého času šmidlal také na housle, teď již válí pouze na kejtru. S Michalem Cosmosem navštěvoval hudební školu a kdysi dávno si spolu zabrnkali několik nestydatých písní. Občas se věnuje také literární tůře. Věří, že vždycky může být hůře.

Hráč 0 – redaktor v záloze – publikované články

fotolukas4

Narodil se v roce 1983 v Praze a hraní PC her je jeho velkým koníčkem od útlého věku. “Dospěl jsem do fáze, kdy krom samotného hraní potřebuji čas od času ventilovat svoje názory a zážitky z konzumace tohoto kolosu, který hýbe multimediálním světem.” Je také autorem herního blogu s názvem Hráč 0 a do Prasklé mouchy píše od dubna 2016.

Honza Freedom – redaktor v záloze – publikované články

redaktor-honza
Narodil se v březnu 1981 v Hořovicích. Mezi jeho největší záliby patří pořizování rozhovorů se známými i neznámými osobnostmi, které přináší i na naše stránky! Byl nedílnou součástí internetového rádia Klfree One, kde se staral o dramatickou tvorbu. Miluje rozhlasové hry a život vůbec.

Vladimír VlaJí – redaktor v záloze – publikované články


Narodil se v červenci 1980 ve Středních Čechách. Rád rybaří a spravuje nejrůznější věci. V oblibě má, kromě techniky, rovněž pc hry a vše okolo herních světů. Provozuje tenis a má dokonce vlastní raketu. Součástí Prasklé mouchy je od vzniku časopisu a často se stal psychickou podporou jeho šéfredaktora. 

BÝVALÍ SPOLUPRACOVNÍCI A REDAKTOŘI:

Petr Pribina – spolupracovník ve výslužbě

Psal nejprve o PC hrách, později poezii

Jaroslav Urbář – spolupracovník ve výslužbě

Poctil naše stránky mimořádnými články o vědě a filozofii.

Bobeš RoH – spolupracovník ve výslužbě

Svého času přispěl do dvou rubrik velmi prakticky, do ostatních pouze teoreticky.

Jiří Karnaugh – spolupracovník ve výslužbě 

Otec Michala cOsmOse, který byl svým synem vyzván ku přispění do mlýna.

Jan Pavlík – externí spolupracovník ve výslužbě

Publikoval článek “Co víme o člověku – podstata lidského organismu”

NoNick – externí spolupracovník ve výslužbě

Obohatil rubriku Techbox o recenzi na PDA Asus MyPal A620 BT.

Lůca – spolupracovnice ve výslužbě

Poctila náš časopis svoji temnou povídkou Rakovina…

Barbe – spolupracovnice ve výslužbě

Napsala Článek Muž na Měsíci

ZÍTRA VYSÍLÁME: