KDO JSME?

Časopis Prasklá moucha vznikl již v roce 1999. Jeho autorem je Michal cOsmOs, který záhy do redakce nalákal několik přátel ze svého okolí. Postupem času se kolektiv rozšířil také o externí spolupracovníky… Pokud budete mít zájem se k nám přidat nebo navázat jakoukoliv formu spolupráce, navštivte tuto rubriku. Děkujeme! Chcete vědět více o vzniku Prasklé mouchy? Podívejte se právě sem!

Michal cOsmOs – strůjce – publikované články

cosmos-foto-unor2014

Narodil se v roce 1980 ve Středních Čechách. V dubnu léta páně 1999 napraskl mouchu novinami o monitor a díky tomu se rozhodl pojmenovat vznikající internetový projekt tímto zvláštním slovním spojením.

Burgi – fotoreportér – publikované články

Narodil se v roce 1990 ve Středních Čechách. Sám sebe charakterizuje takto: “Jsem amatérský fotograf, který převážně fotí leteckou dopravu, architekturu a přírodu. Vždy se snažím zachytit atmosféru prostředí, které fotografuji. Nebojím se zkoušet i jiná témata fotografování. Fotoaparát se stal běžnou součástí mé výbavy během každého výletu. Fotografování mi přináší radost a jiný pohled na věci běžného života.”

Myš – redaktorka 

Narodila se v prosinci LP 1986 v Pardubicích. Celý život žila na vesnici a do dnešní doby se stihla věnovat všelijakým projektům, které zanechaly hlubokou stopu v jejím srdci (rádio KLFREE ONE, festival Step By Rock, rodina, rádio Pohoda, rodina) – seřazeno chronologicky. Dnes žije na malém městě. Vášnivá milovnice požárního útoku do redakce Prasklé mouchy přichází, aby zhmotnila své dojmy z událostí, z poslechu hudby i ze zážitků, které v ní zanechaly stopu -tu pěknou i tu méně pěknou. Pro ostřejší slovo nejde daleko a nebojí se věci nazývat pravým jménem. Jako matka od rodiny ví, co se sluší a patří.

Fanda Asser – redaktor – publikované články

fanda

Narodil se v roce 1979 ve Středních Čechách. František je muzikant tělem i duší a svého času šmidlal také na housle, teď již válí pouze na kejtru. S Michalem Cosmosem navštěvoval hudební školu a kdysi dávno si spolu zabrnkali několik nestydatých písní. Občas se věnuje také literární tůře. Věří, že vždycky může být hůře.

Dj Siesta – redaktor Moucha FM – publikované články

Narodil se v roce 1972 v Prostějově, kde také žije. Je ženatý a má rád dobrou hudbu bez nějakých žánrových škatulek. Říká o sobě: “Zajímají mne i počítače a elektronika. Rád jezdím do přírody, na hudební festivaly a setkávám se s přáteli. Pro web Prasklá Moucha připravuji pořad Siesta na Moucha FM. Slyšet mne můžete jednou za 14 dní. Povídat si budeme o všem zajímavém a k tomu pustíme pár písniček. Snad nám ta půl hodinka vždy příjemně uplyne. Jsem rád, že jsem se stal členem party, která dělá tento zajímavý projekt.”

Vladimír VlaJí – redaktor – publikované články


Narodil se v červenci 1980 ve Středních Čechách. Rád rybaří a spravuje nejrůznější věci. V oblibě má, kromě techniky, rovněž pc hry a vše okolo herních světů. Provozuje tenis a má dokonce vlastní raketu. Součástí Prasklé mouchy je od vzniku časopisu a často se stal psychickou podporou jeho šéfredaktora. 

BÝVALÍ SPOLUPRACOVNÍCI A REDAKTOŘI:

Hráč 0

Publikoval články o PC hrách

Honza Freedom 

Připravil několik zajímavých rozhovorů a článků

Petr Pribina

Psal nejprve o PC hrách, později poezii

Jaroslav Urbář 

Poctil naše stránky mimořádnými články o vědě a filozofii.

Bobeš RoH

Svého času přispěl do dvou rubrik velmi prakticky, do ostatních pouze teoreticky.

Jiří Karnaugh 

Otec Michala cOsmOse, který byl svým synem vyzván ku přispění do mlýna.

Jan Pavlík 

Publikoval článek “Co víme o člověku – podstata lidského organismu”

NoNick 

Obohatil rubriku Techbox o recenzi na PDA Asus MyPal A620 BT.

Lůca 

Poctila náš časopis svoji temnou povídkou Rakovina…

Barbe 

Napsala Článek Muž na Měsíci