Playlist #31 LP: Heart To Mouth

Nedávno jste si mohli přečíst (nebo poslechnout) můj článek o desce LP: Heart To Mouth, která “…je – jak má LP ve zvyku – protkaná naléhavými prosbami a zvoláními. A právě tím se dostává pod kůži. Toto jsem ale ochotna a schopna přehlížet, protože hudebně je ta deska prostě skvělá!” Dnes vám, jako doplnění, nabízím celé album k poslechnu, v rámci 31. Spotify playlistu našeho časopisu!

Přidej si časopis Prasklá moucha do svého Spotify a sleduj aktuální novinky! Jak na používání této služby se můžeš dočíst níže… 

Jak si poslechnout tento playlist?
Pro přehrávání je nutné mít vytvořený účet ve službě Spotify: registrace zde. Podle toho, na kterém zařízení chceš právě poslouchat, nainstaluješ příslušný program: PC verze, Android, Windows Phone, iOS. Lze však poslouchat i přes internetový prohlížeč (po přihlášení do tvého Spotify účtu na webu Spotify).

Pokud již máš nainstalovanou aplikaci Spotify:
>> přidej si Prasklou mouchu (nebo klikni na ikonku SLEDOVAT pod playlistem na této stránce)
>> otevři playlist ve Spotify aplikaci u PC nutné povolit v prohlížeči:
v případě Google CHROME:
klikni-chrome2
v případě FIREFOXU:
klikni-chrome4
Pokud ještě nemáš nainstalovanou aplikaci Spotify:
přihlaš se na Spotify webu a přidej si Prasklou mouchu nebo otevři playlist na webu

Zdroj: vlastní Foto: Spotify, vlastní

The following two tabs change content below.
Myš

Myš

Tato vášnivá milovnice požárního útoku přichází do redakce Prasklé mouchy, aby zhmotnila své dojmy z událostí, z poslechu hudby i ze zážitků, které v ní zanechaly stopu -tu pěknou i tu méně pěknou. Pro ostřejší slovo nejde daleko a nebojí se věci nazývat pravým jménem. Jako matka od rodiny ví, co se sluší a patří.
Myš

Poslední od: Myš (všechny)

Nejsi přihlášen/a pro vložení komentáře!
  Sledovat diskuzi  
Upozornit na