Playlist #22 Agnes Obel

Těžko říci, jestli je Agnes půvabnější než její hudba a nebo je tomu naopak. Tak jako tak je pro mě tato dánská klavíristka a zpěvačka mimořádným objevem i celoživotní láskou. Do její tvorby jsem se zamiloval od chvíle, kdy jsem slyšel první tóny z alba Philharmonics, které vyšlo již v roce 2010 a vedle jedenácti autorských skladeb obsahuje také píseň Close Watch od Johna Calea.

Agnes Obel je mimořádným talentem a vstupenkou do světa neotřelých melodií a úžasných nápadů. Posluchači nabízí citlivý zážitek a krásu v jednoduchosti. Některé písně mohou natolik rezonovat s vaším nitrem, že se k nim rádi vrátíte. Agnes má za sebou tři studiová alba: Philharmonics (2010), Aventine (2013), Citizen of Glass (2016), dvě EP a několik singlů. Do následujícího playlistu jsem pro vás vybral několik mých oblíbených skladeb.

Další playlist vyjde v neděli 20. listopadu 2016

Jak si poslechnout tento playlist?
Pro přehrávání je nutné mít vytvořený účet ve službě Spotify: registrace zde. Podle toho, na kterém zařízení chceš právě poslouchat, nainstaluješ příslušný program: PC verze, Android, Windows Phone, iOS. Lze však poslouchat i přes internetový prohlížeč (po přihlášení do tvého Spotify účtu na webu Spotify).

Pokud již máš nainstalovanou aplikaci Spotify:
>> přidej si Prasklou mouchu (nebo klikni na ikonku FOLLOW pod playlistem na této stránce)
>> otevři playlist ve Spotify aplikaci u PC nutné povolit v prohlížeči:
v případě Google CHROME:
klikni-chrome2
v případě FIREFOXU:
klikni-chrome4
Pokud ještě nemáš nainstalovanou aplikaci Spotify:
přihlaš se na Spotify webu a přidej si Prasklou mouchu nebo otevři playlist na webu

Zdroj: vlastní Foto: Spotify, vlastní

The following two tabs change content below.
Michal cOsmOs

Michal cOsmOs

Narodil se v červnu 1980 ve Středních Čechách. V dubnu léta páně 1999 napraskl mouchu novinami o monitor a díky tomu se rozhodl pojmenovat vznikající internetový projekt tímto zvláštním slovním spojením. Má rád především hudbu (provozuje hru na klavír), film a je také vášnivým "hobby střelcem".
Michal cOsmOs

Poslední od: Michal cOsmOs (všechny)

Nejsi přihlášen/a pro vložení komentáře!
  Sledovat diskuzi  
Upozornit na