Noufjůčr

Noufjůčr byl týpek. Punkáč. Nezalek´ se ničeho. Prostě bral průser tohohle světa tak, jak ho denodenně dostával servírovanej na podělaným talíři lidskýho bytí. Noufjůčr uznával heslo, že silnějšího nepřepereš, ale zkusit to musíš. Ne, že by disponoval schopnostmi Terminátora, Inseminátora, Vytřelce a Prdátora, prostě dokázal jít do všeho po hlavě.

Zkrátka se s tím nesral.

Noufjůčr měl rád Pistole. A ačkoli se dozvěděl, že tahle punkáčská kapela byl zaplacený projekt, stejně je bral. Láska. Co je vlastně láska?? Pouhá vějička, podřízená rozmnožování??

Sex Pisstools. Noufjůčr se jednou zapomněl na koncíku. Prostě pařil, hlídal si svůj svět, vychutnával krásy disharmonie, které kapely po celý večer úspěšně předváděly, a chtělo se mu strašně moc žít. A pak nastal zlom.

Noufjůčr se stihl během dne i najíst. A v tom možná tkvěla příčina problému. Noufjůčr s sebou tahal mikinu s kapucí. Nosíval ji omotanou za rukávy kolem pasu. Zkrátka. Noufjůčrovi se nenadále pozachtělo odskočit na velkou. Skočil za nejbližší vzrostlý keř a jal se konat potřebu. Kapuce. Noufjůčr si neuvědomil, že má mikinu uvázanou kolem pasu.

Když potřebu dokonal, zjistil, že ho něco tíží. Mikina, kapuce. Noufjůčr znenadání zbystřel.

Noufjůčr byl punkáč nejkovanější. Celou situaci zhodnotil, coby výzvu. Vyběhl s posranou mikinou ze zákeří mezi lid, a za řevu: ´Noufjůčrrrrr!!´ hodlal ostatní účastníky zájezdu zaskočit.

Nastal problém. Nikdo ohledně jeho performence nereflektoval. Noufjůčr to ještě zkoušel na vedlejší stage, ale ani tam neuspěl.

Noufjůčr!!

The following two tabs change content below.
Fanda Asser

Fanda Asser

František je muzikant tělem i duší a svého času šmidlal také na housle, teď již válí pouze na kejtru. S Michalem Cosmosem navštěvoval hudební školu a kdysi dávno si spolu zabrnkali několik nestydatých písní. Občas se věnuje také literární tůře. Věří, že vždycky může být hůře.
Fanda Asser

Poslední od: Fanda Asser (všechny)

Nejsi přihlášen/a pro vložení komentáře!
  Sledovat diskuzi  
Upozornit na