Nejlepší offline poker pro Android

Pokud máte rádi, stejně jako já, karetní hru poker a pokud dlouhodobě postrádáte kvalitní offline aplikaci pro Android, mohl by vás následující článek potěšit. Osobně jsem totiž velmi dlouho hledal offline alternativu k pokerům, které můžete hrát v telefonu či tabletu proti živým soupeřům. Online verzí pokeru je skutečně velké množství, ať už více či méně povedených. Když si ovšem budete chtít zahrát bez internetu, zjistíte, že je situace o poznání horší.

Pro stažení MP3 se nejprve přihlaš.

Také já jsem svého času usilovně hledal nějaký poker, který by nevyžadoval internetové připojení a zároveň nabídl počítačem řízené protihráče, jejichž chování nebude příliš předvídatelné a bude věrně simulovat rozhodování lidské. Přičtu-li k tomu ještě požadavek pěkného vzhledu aplikace, jednalo se o kombinaci prakticky neslučitelnou s dosavadní nabídkou offline pokerů.

Teprve nedávno jsem konečně narazil na poker, který, alespoň do určité míry, splnil má očekávání. Předtím jsem používal Governor of Poker 2 – OFFLINE, jenž má sice zajímavou grafiku, ale nebyl zdarma (plná verze je za 137,- Kč). Určitě bych Governor doporučil v případě, že vás ani následující nabídka nezaujme.

Poker Texas Holdem od Agile Fusion Studios, se snaží věrohodně napodobovat online verze pokerů a to včetně, průběžně se měnících, hráčů u stolu, nebo možnosti nastavení časového limitu pro váš tah. Po chvilce hraní tak můžete nabýt dojmu, že partička pokeru probíhá živě, přestože je váš tablet či telefon offline. Nastavit si můžete maximální počet soupeřů, kterých lze zvolit od jednoho až po devět a každý má svoji vlastní, kreslenou, ikonu.

Přestože nejsou postavy hráčů animované, místnost vypadá asi nejlépe ze všech offline pokerů, které jsem měl možnost vyzkoušet! Ostatně, řada online pokerů má také u stolu jen fotky či jiné obrázky uživatelů a nikdo se nad tím nepozastavuje. Vizuální podobu aplikace tedy hodnotím na jedničku s hvězdičkou a to zároveň i z toho důvodu, že měnit můžete vzhled karet po obou stranách a na výběr máte hned z několika mimořádně povedených možností. Zkrátka a dobře, kouká se na to hezky.


S hratelností to bohužel nevidím úplně jednoznačně. Odehráno mám již pár hodin a stále si nejsem jistý, jak umělou inteligenci i rozdávání karet hodnotit. Je však zcela zřejmé, že se nejedná o žádný profesioální simulátor pokeru a jde hlavně o zábavu. Z tohoto pohledu je každá partie zajímavá a ne vždy se dají soupeři obelstít bluffováním a jejich reakce se odvíjí od více faktorů (např. chipleader se nebojí trochu riskovat a může dorovnat i vyšší sázky). 

Ilustrační video

Ve hře se objevuje také systém levelování a za každý progres získáváte zkušenostní body. Po nasbírání dostatečného počtu těchto bodů, se pak zvýší vaše úroveň a jako odměnu za nový level, dostatnete příslušný počet žetonů, který se, v závislosti na postupu, zvyšuje. 

Poker Texas Holdem je zcela zdarma a jsem si jistý, že potěší každého fandu této hry, který si ji chce užít bez nutnosti připojení k internetu. POZOR!! V GooglePlay se aktuálně hra již nenachází, ale z našeho odkazu si můžete stáhnou instalační APK soubor, ze kterého lze Poker nainstalovat (je třeba mít v telefonu povolenu instalaci z neznámých zdrojů). Upozorňujeme, že tento způsob instalace je na Vaše vlastní riziko. 

Velikost: 20,4 MB / Verze: Android *.apk

Zdroj: vlastní Foto: vlastní, Agile Fusion Studios

The following two tabs change content below.
Michal cOsmOs

Michal cOsmOs

Narodil se v červnu 1980 ve Středních Čechách. V dubnu léta páně 1999 napraskl mouchu novinami o monitor a díky tomu se rozhodl pojmenovat vznikající internetový projekt tímto zvláštním slovním spojením. Má rád především hudbu (provozuje hru na klavír), film a je také vášnivým "hobby střelcem".
Michal cOsmOs

Poslední od: Michal cOsmOs (všechny)

Nejsi přihlášen/a pro vložení komentáře!
  Sledovat diskuzi  
Upozornit na