Nejkrásnější Volva

V následujícím článku bychom chtěli potěšit především fanoušky automobilové značky Volvo. Vozy nesoucí tento název patří dlouhodobě mezi nejbezpečnější na světě. Švédská automobilka Volvo Group (nebo také Aktiebolaget Volvo) již více než 30 let vysílá své vlastní vědce a odborníky k dopravním nehodám a v západním cípu Švédska dokonce vybudovali nejmodernější testovací centrum!

Tento automobilový výrobce byl založen 14. dubna 1927 v Göteborgu, jako vyčlenění z výrobce kuličkových ložisek SKF (Svenska KullagerFabriken AB). Jako skupina Volvo se představuje od roku 1944. V dubnu 2010 koupila Volvo Cars čínská automobilka Geely za 1,8 miliardy dolarů, což vyvolalo mezi příznivci značky rozporuplné reakce. Ať už je budoucnost Volva jakákoliv, věřím, že následujících 20 obrázků vás jistě potěší!

O tom, proč je Volvo jedno z nejbezpečnějších aut se můžete také dočíst např. v tomto článku.

The following two tabs change content below.
Externí spolupráce

Externí spolupráce

Tento autor není stálým členem redakce Prasklé mouchy. Jedná se také o spolupracovníky, kteří byli již v minulosti součástí redakčního týmu, ale v této činnosti již nepokračují nebo se z časových důvodů nemohou na další tvorbě podílet.
Externí spolupráce

Poslední od: Externí spolupráce (všechny)

Nejsi přihlášen/a pro vložení komentáře!
  Sledovat diskuzi  
Upozornit na