Mimozemské civilizace a UFO

Půlnoční povídání přineslo v prosinci 2018 zajímavé téma: “Život mimo naši planetu” aneb existují ve vesmíru jiné světy? Věříte, že mimozemšťané jsou blízko nás? Jaký je podle vás život mimo Zemi? Následující nadcast shrnuje příspěvky, které jsme k této problematice v Půlnočních povídání uvedli. 

Budeme rádi, když se do dalšího tématu zapojíš také Ty a zavoláš na čtenářskou linku se záznamníkem nebo napíšeš prostřednictvím kontaktního formuláře. Poslat můžeš také zvukový záznam v libovolném formátu (mp3, wma, ogg, wav). Aktuální téma najdeš na této stránce. Pokud chceš zareagovat ještě na tento díl, určitě neváhej napsat komentář pod článek! 

POSLECH:


DÍL #35

Pokud chceš poslouchat nadcast ve svém zařízení offline, můžeš si jej stáhnout prostřednictvím tohoto odkazu:

Pro stažení MP3 se nejprve přihlaš.

Věříš na existenci civilizovaného života mimo Zemi?

  • NEVÍM (60%, 3 Hlasy)
  • ANO (40%, 2 Hlasy)
  • NE (0%, 0 Hlasy)

Počet hlasujících: 5

Hlasujte

Nahrávání ... Nahrávání ...

Zdroj: vlastní Foto: Pixabay.com

The following two tabs change content below.
Michal cOsmOs

Michal cOsmOs

Narodil se v červnu 1980 ve Středních Čechách. V dubnu léta páně 1999 napraskl mouchu novinami o monitor a díky tomu se rozhodl pojmenovat vznikající internetový projekt tímto zvláštním slovním spojením. Má rád především hudbu (provozuje hru na klavír), film a je také vášnivým "hobby střelcem".
Michal cOsmOs

Poslední od: Michal cOsmOs (všechny)

Nejsi přihlášen/a pro vložení komentáře!
1 Komentáře k vláknu
0 Odpovědi
0 Sledující
 
Nejaktivnější komentáře
Nejdiskutovanější
1 Napsali
Hráč 0 Nedávní komentující
  Sledovat diskuzi  
Upozornit na
Hráč 0
Redaktor
Hráč 0

Ahoj, tak přispěji do mlýna alespoň v diskuzi. Já na mimozemské civilizace věřím, nicméně mám takovou teorii (asi už s ní přišel někdo slavný přede mnou). Tak jako existence lidské civilizace (alespoň té moderní – vyspělé) je velmi krátké údobí na poli celkové délky existence vesmíru (cca 14 miliard let), tak budou z hlediska podobných zákonitostí v celém vesmíru jiné mimozemské civilizace taky krátkodobé. A tak si vezměte jak je statisticky pravděpodobné, že se takové dvě civilizace v celém vesmíru v údobí 14 miliard let potkají…takže ano nejsme tu sami, ale není divné, že jsme zatím žádnou civilizaci nekontaktovali nebo… Číst vice »