Milosrdná lež

Netušil jsem, že se dožiju 30. nadcastu Prasklé mouchy, ale stalo se! Ne snad, že bych byl na smrt nemocný, ale delší dobu jsem už na tenhle druh audio-seriálu zanevřel. Došli kamarádí, se kterými se toho na mikrofon vždy nejvíce vyvádí. A protože nerad něco vyvádím sám, nadcasty jsem stčil do šuplíku. S příchodem nového pořadu rádia MouchaFM : Půlnoční povídání, se na určité téma vyjádřili také redakční kolegové a já si uvědomil, že to je patrně ta nejlepší příležitost, kdy šuplík znovu otevřít.

Poměrně komplikovaným tématem listopadového Půlnočního povídání byla tzv.: milosrdná lež. Za jakých okolností je přípustné lhát a navíc považovat takový skutek za něco milosrdného? Názory se různí, nejen v rámci internetových diskuzí, ale také v naší redakci.

POSLECH:

DÍL #30

Pokud chcete poslouchat nadcast ve vašem zařízení offline, můžete si jej stáhnout prostřednictvím tohoto odkazu:

Pro stažení MP3 se nejprve přihlaš.

Zdroj: vlastní Foto: vlastní

The following two tabs change content below.
Michal cOsmOs

Michal cOsmOs

Narodil se v červnu 1980 ve Středních Čechách. V dubnu léta páně 1999 napraskl mouchu novinami o monitor a díky tomu se rozhodl pojmenovat vznikající internetový projekt tímto zvláštním slovním spojením. Má rád především hudbu (provozuje hru na klavír), film a je také vášnivým "hobby střelcem".
Michal cOsmOs

Poslední od: Michal cOsmOs (všechny)

Nejsi přihlášen/a pro vložení komentáře!
  Sledovat diskuzi  
Upozornit na