Logitech c920 Unboxing

Když se na Prasklé mouše rozjela živá herní vysílání, zkusili jsme, v případě webkamery, použít nejlevnější možné řešení, kterým se stala značka Trust. Tehdy jsem ji pořídil za 200,- Kč a byl jsem zvědavý, jakou muziku za tuhle částku zahraje?! Vzhledem k tomu, že video z této kamery zabíralo velmi malou část z celkového obrazu vysílané hry, nebyla kvalita příliš důležitá.

Přesto bylo zřejmé, že se časem nemůžeme vyhnout lepšímu řešení, abychom úroveň živých vstupů na stránkách našeho časopisu, ať už z herní konzole či PC, posunuli zase o nějaký ten kus dál. Ten čas právě nastal a já vám mohu představit rozbalení nové redakční webkamery Logitech c920: 

Pokud budete naše stránky sledovat pravidelně, jistě narazíte na živé vysílání, kde můžete sami posoudit vizuální kvalitu vysílaného obsahu. Věřím, že tato změna stála za to! 

Zdroj: vlastní Foto: vlastní

Jak se Ti líbil článek?
[Celkem: 0 Průměr: 0]
The following two tabs change content below.
Michal cOsmOs

Michal cOsmOs

Narodil se v červnu 1980 ve Středních Čechách. V dubnu léta páně 1999 napraskl mouchu novinami o monitor a díky tomu se rozhodl pojmenovat vznikající internetový projekt tímto zvláštním slovním spojením. Má rád především hudbu (provozuje hru na klavír), film a je také vášnivým "hobby střelcem".
Michal cOsmOs

Poslední od: Michal cOsmOs (všechny)

Nejsi přihlášen/a pro vložení komentáře!
  Sledovat diskuzi  
Upozornit na