Kvíz: Poznáš osobnost? #01

Poznat herce, politika, zpěvačku nebo zpěváka pouze z fotky, by pro většinu z vás pravděpodobně nebyl takový problém. Ale co když vám tu “poznávačku” nepatrně zkomplikujeme tím, že každý obličej trochu pozměníme? Snad se některých obrázků neleknete a třeba vás i pobaví! 

Charakter odpovědí je záměrně zvolen tak, aby napověděl, z jaké oblasti společenského života daná osobnost je. Berte tento kvíz jako pokus o něco nového, co na našich stránkách ještě není. Pokud se vám následujících patnáct hádanek bude líbit, může prasknout podobný kvíz v budoucnu znovu. Nezapomeňte proto ohodnotit článek, abychom věděli, jak na tom náš pokus vlastně je…

Do žebříčku úspěšnosti se mohou zapsat pouze přihlášení čtenáři. Pokud ještě nemáš registraci, mrkni na tento odkaz. Hodně štěstí všem!

Chvilku strpení, kvíz se právě načítá…


Žebříček: Kvíz: Poznáš osobnost? #01

maximum z 15 bodů
Umístění Jméno Vloženo dne Body Výsledek
Tabulka se načítá
Žádná data

Zdroj: Různé Foto: Různé

The following two tabs change content below.
Externí spolupráce

Externí spolupráce

Tento autor není stálým členem redakce Prasklé mouchy. Jedná se také o spolupracovníky, kteří byli již v minulosti součástí redakčního týmu, ale v této činnosti již nepokračují nebo se z časových důvodů nemohou na další tvorbě podílet.
Externí spolupráce

Poslední od: Externí spolupráce (všechny)

Nejsi přihlášen/a pro vložení komentáře!
1 Komentáře k vláknu
0 Odpovědi
0 Sledující
 
Nejaktivnější komentáře
Nejdiskutovanější
1 Napsali
Hráč 0 Nedávní komentující
  Sledovat diskuzi  
Upozornit na
Hráč 0
Redaktor
Hráč 0

Héééééja