Reklama

Kvíz: Jak znáš Járu?

V letošním roce to bude přesně padesát let, co Zdeněk Svěrák stvořil společně se svými přáteli největšího fiktivního Čecha Járu Cimrmana. A sám oslaví v roce 2016 své osmdesáté narozeniny. Protože se někteří členové redakce Prasklé mouchy hrdě hlásí k odkazu tohoto velkého génia a řekněme si na rovinu, že jsem to především já, nemůže být první letošní kvíz věnován nikomu jinému, než právě Mistrovi Járovi!

Následujících 15 otázek našeho kvízu prověří tvé znalosti nejen divadelních her Járy Cimrmana, ale také jeho života. Do žebříčku úspěšnosti se mohou zapsat pouze přihlášení čtenáři. Pokud ještě nemáš registraci, mrkni na tento odkaz. Hodně štěstí všem!

Následujících 15 otázek našeho kvízu prověří tvé znalosti nejen divadelních her Járy Cimrmana, ale také jeho života. POZOR! Koncem ledna vybereme jednoho z vás, který od nás dostane “Cimrmanovo překvapení”! Podmínkou však je úspěšnost alespoň padesát procent.


Žebříček: Cimrmanův kvíz

maximum z 15 bodů
Umístění Jméno Vloženo dne Body Výsledek
Tabulka se načítá
Žádná data

Zdroj: vlastní Foto: vlastní

Jak se Ti líbil článek?
[Celkem: 0 Průměr: 0]
The following two tabs change content below.
Michal cOsmOs

Michal cOsmOs

Narodil se v červnu 1980 ve Středních Čechách. V dubnu léta páně 1999 napraskl mouchu novinami o monitor a díky tomu se rozhodl pojmenovat vznikající internetový projekt tímto zvláštním slovním spojením. Má rád především hudbu (provozuje hru na klavír), film a je také vášnivým "hobby střelcem".
Michal cOsmOs

Poslední od: Michal cOsmOs (všechny)

Reklama
Nejsi přihlášen/a pro vložení komentáře!
1 Komentáře k vláknu
0 Odpovědi
0 Sledující
 
Nejaktivnější komentáře
Nejdiskutovanější
1 Napsali
Dorottka Nedávní komentující
  Sledovat diskuzi  
Upozornit na
Dorottka
Čtenář
Dorottka

Je hele, Nealko! To je super náhoda! Doufala jsem, že budu o chloupek lepšíí!! :))