Kvíz: Co je to? #01

Jsme obklopeni věcmi. Každý den používáme nějaký předmět nebo přístroj k tomu, abychom si usnadnili život. Často nás ani nezajímá, z čeho se skládají a jak vypadají – uvnitř. Hlavní přece je, že fungují! Dokážeš poznat nebo odhadnout, odkud pochází 15 záhadných objektů v tomto příspěvku?

Je tu pilotní díl nového druhu kvízu, který měl vyjít již 20. října 2017, ale nestihl jsem to včas připravit. Koncem roku tedy doháním resty a tak si užij vizuální hádanky, ve kterých budeme pokračovat i v roce 2018!

Nevím, jak dlouho si však vystačím s tím, co najdu kolem sebe. Pokud se u Tebe doma povaluje něco, co bychom mohli zařadit do příštího kvízu, pošli prosím fotku na e-mail redakce. Budu velmi vděčný a poděkuji veřejně uvedením zdroje. Těším se na Vaše záhadnosti!  

Nezapomeň, že do žebříčku úspěšnosti se mohou zapsat pouze přihlášení čtenáři. Pokud ještě nemáš registraci, mrkni na tento odkaz. Hodně štěstí všem!

Chvilku strpení, kvíz se právě načítá…


Žebříček: Co je to? #01

maximum z 15 bodů
Umístění Jméno Vloženo dne Body Výsledek
Tabulka se načítá
Žádná data

Zdroj: vlastní Foto: vlastní

The following two tabs change content below.
Michal cOsmOs

Michal cOsmOs

Narodil se v červnu 1980 ve Středních Čechách. V dubnu léta páně 1999 napraskl mouchu novinami o monitor a díky tomu se rozhodl pojmenovat vznikající internetový projekt tímto zvláštním slovním spojením. Má rád především hudbu (provozuje hru na klavír), film a je také vášnivým "hobby střelcem".
Michal cOsmOs

Poslední od: Michal cOsmOs (všechny)

Nejsi přihlášen/a pro vložení komentáře!
  Sledovat diskuzi  
Upozornit na