Knižní soutěž – květen 2019

Naposledy se hlavní výherce o dubnovou výhru nepřihlásil (proto jsme zveřejnili tento příspěvek až dnes) a tak přišla na řadu náhradnice Jana! Vybrala si knihu Nejbližší východ a do této 43. soutěže nám tedy zůstala publikace Bellman & Black! Příští měsíc bychom opět nabídli možnost výběru ze dvou knih! 

Bellman & Black (Diane Setterfield)

Do života desetiletého Williama Bellmana právě vstoupila smrt. Nezanechalo to na něm ale hlubší stopy, vždyť umřel jen obyčejný havran – a to ostatně nic neznamená. Jenomže jak roky plynou, stíhá Williama jedna tragédie za druhou, až ho vlastní zoufalství jednoho dne přivede na hřbitov, kde hodlá skoncovat se životem. Cestu mu však zastoupí tajemný muž v černém, který se představí jako pan Black, a opilý William s ním uzavře zvláštní dohodu.

Na důkaz, že na neznámého společníka nezapomněl, otevře v centru Londýna obchodní dům „Bellman & Black“, který nabízí veškeré „smuteční zboží“, od rakví po černé deštníky – prostě cokoliv, co se může při pohřbech hodit.
A protože si viktoriánská Anglie zakládá na velmi pompézních rozloučeních, zástupy pozůstalých se sem jen hrnou a obchod vzkvétá. Nadání a podnikavý duch dláždí Williamovi cestu k úspěchu a on věří, že minulost nechal konečně za sebou. Jenomže havrani nikdy nezapomínají…

DALŠÍ SOUTĚŽ O KNIHU: Každou první sobotu v měsíci! (1. června 2019)

Soutěžit mohou všichni registrovaní uživatelé a odpovědět lze pouze jednou. Zaregistrovat se můžeš zde.

NA VÝHRU NEUPOZORŇUJEME E-MAILEM!

!!!! PRAVIDLA SOUTĚŽE se můžete dočíst na TÉTO STRÁNCE.

SOUTĚŽ SKONČILA 18. KVĚTNA 2019! LOSOVÁNÍ ZDE:

PŘEHLED SOUTĚŽÍCÍCH:
(pořadí při losování nerozhoduje; aktualizace do 24 hodin)

PERFEKTA, FANNY, OLAS, SUDNA, HANIRIJ, ROZÁRKA, JANA M., ALENA, KARLA, VEAM

Zdroj: vlastní, Databazeknih.cz Foto: Ikar, Knižní klub

The following two tabs change content below.
Admin

Admin

Administrátor časopisu, který dohlíží především na technickou stránku webu a jeho provoz. Pravidelně také připravuje soutěže a vyřizuje veškerou elektronickou i klasickou korespondenci.
Admin

Poslední od: Admin (všechny)

Nejsi přihlášen/a pro vložení komentáře!
  Sledovat diskuzi  
Upozornit na