Jižní Čechy – výlet

Na začátku léta jsem potřeboval jet do Bechyně pro jeden náhradní díl pro své auto. Už když jsem byl skoro na místě, dozvěděl jsem se, při telefonním rozhovoru, že dotyčný, od kterého jsem díl měl přebírat, musí odjet a celý den nebude mít čas. Byl jsem u Bechyně a úplně zbytečně. Tak proč se nepodívat alespoň po okolí? Hned nejbližší zastávkou byl, přes řeku Vltavu postavený, Podolský most. Stával zde výrazně menší, řetězový. Ten ale s rostoucí automobilovou dopravou přestal vyhovovat. Naštěstí byl most zachován a přesunut na jiné místo na řece a tak jsem jej navštívil také.

Když už jsem byl v Jižních Čechách tak mě lákalo navštívit jadernou elektrárnu Temelín. Cestou k němu jsem se zastavil na přehradě Hněvkovice. Počasí bylo celý den krásné, tak jsem mohl v pozdním odpoledni navštívit ještě hrad Zvíkov. Když už slunce pomalu začalo zapadat, tak jsem se podíval ještě na Orlickou přehradu. Kdybych nepotřeboval náhradní díl na auto a kdyby to celé vyšlo, tak bych se na všechna ta místa asi jen tak nepodíval. Byl to hezký výlet!

Zdroj: vlastní Foto: vlastní

Jak se Ti líbil článek?
[Celkem: 0 Průměr: 0]

The following two tabs change content below.
Burgi

Burgi

Narodil se v červnu 1990 ve Středních Čechách. Sám sebe charakterizuje takto: „Jsem amatérský fotograf, který převážně fotí leteckou dopravu, architekturu a přírodu. Vždy se snažím zachytit atmosféru prostředí, které fotografuji. Nebojím se zkoušet i jiná témata fotografování. Fotoaparát se stal běžnou součástí mé výbavy během každého výletu. Fotografování mi přináší radost a jiný pohled na věci běžného života.“
Burgi

Poslední od: Burgi (všechny)

2 x komentováno:

  1. arwi napsal:

    Pravé počasí na výlety.Kdy bude další článek?

Napsat komentář