Jarní Klínovec

Takhle z jara, na začátku května, se můj kamarád rozhodl, že si pojede osobně domluvit dovolenou na léto. Řekl mi, že je to v obci Mariánská u Klínovce. Požádali jsme tedy ještě jednoho nadšence, který to odřídil a jeli jsme. Když byla, po ústní dohodě v restauraci, dovolená tak nějak zamluvená, měli jsme trochu času se porozhlédnout po okolí.

Věděli jsme, že Klínovec je blízko a mohli bychom ho tedy navštívit. Stačilo jet pořád do kopce – v hezké lesní krajině. Byl krásný západ slunce a obloha úžasně modrá. Krátce jsme se pokochali výhledem a mohli jsme se za tmy vrátit domů. V čase, kdy přichází zima, nabízím několik obrázků z této jarní výpravy. 

Zdroj: vlastní Foto: vlastní

Jak se Ti líbil článek?
[Celkem: 0 Průměr: 0]
The following two tabs change content below.
Burgi

Burgi

Narodil se v červnu 1990 ve Středních Čechách. Sám sebe charakterizuje takto: „Jsem amatérský fotograf, který převážně fotí leteckou dopravu, architekturu a přírodu. Vždy se snažím zachytit atmosféru prostředí, které fotografuji. Nebojím se zkoušet i jiná témata fotografování. Fotoaparát se stal běžnou součástí mé výbavy během každého výletu. Fotografování mi přináší radost a jiný pohled na věci běžného života.“
Burgi

Poslední od: Burgi (všechny)

Komentujte

Nejsi přihlášen/a pro vložení komentáře!
  Sledovat diskuzi  
Upozornit na