Indigové děti a jasnovidný Elijah

Jasnovidných dětí je mezi námi údajně stále větší počet a říká se, že záleží pouze na rodičích, nakolik berou vážně slova, která jim jejich ratolesti říkají. Pětiletý Elijah Howel z Floridy je opravdu zvláštní kluk. V jednoduchých větách prý mluvil již v deseti měsících. O něco později se pustil do hovoru s babičkou a dědečkem, kteří zemřeli ještě před jeho narozením. To by však mohlo být pouze dětskou fantazií, kdyby mu ale prarodiče nesdělovali události z budoucnosti, které se do detailu vyplnily.

Jeho maminka Heather Howellová pro deník Daily Mail řekla: “Je to trošku strašidelné, ale ne v negativním slova smyslu. Teď už jsme si zvykli na to, že Elijah prostě ví, co se bude dít. I když jeho předpovědi nejsou pokaždé veselé. A někdy to vypadá, jako bychom se všichni ocitli ve filmu Šestý smysl.”

Toho, že není Elijah běžné díte, si jeho rodiče, Heather a Greg Howellovi, všimli velmi brzy. Od narození byl ve všem rychlejší, brzy se naučil sedět, chodit, mluvit a nad tou rychlostí se pozastavovala i jeho dětská lékařka. Elijah si začal také povídat s imaginárními kamarády, ale Howelovi tuto zvláštnost vzali jako dětskou hru s bujnou fantazií, kterou začali hrát s ním. Hra na neviditelné přátele, kteří za nimi občas přicházejí, ovšem začala být trochu zvláštní. V době, kdy Heather čekala své druhé dítě za ni přišel Elijah, položil ji ruku na rostoucí břicho a řekl: “Mami, miminko odejde do nebe, ale neboj se.” Za pár dní paní Howelová opravdu potratila.

Oba rodiče se na své druhé dítě velmi těšili a místo radosti přišel smutek. Zanedlouho přišel Elijah za maminkou a tvrdil, že se jim brzy narodí dvojčata. “Maminko, narodí se nám dva chlapečci…” Tehdy si Heather myslela, že jej ta ztráta také bolí a touží po bratříčkovi. O pár měsíců později však zjistila, že je opět těhotná a lékaři ji sdělili, že tentokrát půjde o dvojčátka. Rodinu však chlapcovy schopnosti vyděsily, a tak se obrátila na specialistku Denise Lescanovou, aby mohli vyloučit duševní onemocnění. Během vyšetření začal Elijah komunikovat se svými zesnulými prarodiči a tím vlastně odhalil své tajemství.

elijah03

Podle zjištění Denise Lescancové to byla právě duše babičky, která prostřednictvím Elijaha informovala blízké o budoucích událostech. Měla to být tedy ona, kdo rodinu upozornil na budoucí potrat i narození dvojčátek. Sérii vyšetření uzavřela Denise Lescanová tvrzením, že Elijah vykazuje všechny znaky mimořádně nadaného dítěte se schopností propojit se s duchovním světem. Zná dokonce své minulé životy, mluví o nich a bez problémů komunikuje i s neviditelným světem.

O podobné fenomény se zajímala v sedmdesátých letech minulého století parapsycholožka Nancy Ann Tappeová, která pro tyto děti dokonce vymyslela označení: indigové, díky barvě jejich aury. Tak zvané “indigové děti” mají údajně vyvinutou intuici, jsou velmi kreativní a také disponují parapsychologickými i léčitelskými schopnostmi. Jejich hlavním posláním je změna světa k lepšímu. Často se uvádí, že přicházejí zjemnit vibrace naší planety a pozvednout lidské sebe-uvědomění na vyšší úroveň. Tyto děti zažívají také široké spektrum intenzivních emocí, strach a úzkost nevyjímaje. Je obtížné si představit, jak dramatické situace mohou zažívat. Vidí totiž nejen toulavé duše zesnulých lidí, ale i zvířat, andělský svět a mnoho dalších nehmotných entit.

Existuje také řada jasnovidných dětí, které neviditelný svět dokonce sám osloví a ony nechápou význam obrazových sdělení, která obdrží. Ve většině případů také nejsou schopny porozumět ani své vlastní roli “doručitele” vzkazu. Je tedy pak na rodičích a jejich schopnosti naslouchat svému dítěti a s jeho “darem” mu také pomáhat. Jasnovidné děti bychom měli chránit, protože mají velmi významnou roli v duchovním vývoji naší planety. Mohou nás obohatit a také upozornit na existenci jiného světa, než toho, který můžeme vidět pouze očima.

elijah-dodatek

Zdroj: Záhady života, Daily Mail, vlastní Foto: indigo-lb.com, pixabay.com, Daily Mail

The following two tabs change content below.
Externí spolupráce

Externí spolupráce

Tento autor není stálým členem redakce Prasklé mouchy. Jedná se také o spolupracovníky, kteří byli již v minulosti součástí redakčního týmu, ale v této činnosti již nepokračují nebo se z časových důvodů nemohou na další tvorbě podílet.
Externí spolupráce

Poslední od: Externí spolupráce (všechny)

Nejsi přihlášen/a pro vložení komentáře!
1 Komentáře k vláknu
0 Odpovědi
0 Sledující
 
Nejaktivnější komentáře
Nejdiskutovanější
1 Napsali
Vladimír VlaJí Nedávní komentující
  Sledovat diskuzi  
Upozornit na
Vladimír VlaJí
Redaktor
Vladimír VlaJí

Já jsem kolem sebe měl záblesky světla jako malej :-))))))