Reklama

Husákovy krámy #04

My, Husákovy děti, jsme na základní škole neměly pokémony, ani kartičky hokejistů nebo jiných sportovníků! Ale sběratelská mánie se nám ani v této době nevyhnula. Někteří si doma vystavovali plechovky od piva, jiní zase výrobky z céček. Já patřil do skupinky zanícených pseudofilatelistů, kteří hodnotili a vyměňovali své sběratelské kousky pouze na základě vzhledu, protože jinou hodnotu tyhle “obrázky” většinou neměly. 

Naše alba tedy obsahovala kategorie jako např.: příroda, zvířata, ženy, sport apod. Už ani nevím, kde se to všechno vlastně bralo, ale nejdůležitější zkrátka bylo – mít co vyměnit s kamarády. Nedávno jsem nalezl jedno takové album, ze kterého vám nyní nabízím malou ukázku, abyste mohli na podobné kratochvíle rovněž zavzpomínat.

Zdroj: vlastní Foto: vlastní

Jak se Ti líbil článek?
[Celkem: 1 Průměr: 5]
The following two tabs change content below.
Michal cOsmOs

Michal cOsmOs

Narodil se v červnu 1980 ve Středních Čechách. V dubnu léta páně 1999 napraskl mouchu novinami o monitor a díky tomu se rozhodl pojmenovat vznikající internetový projekt tímto zvláštním slovním spojením. Má rád především hudbu (provozuje hru na klavír), film a je také vášnivým "hobby střelcem".
Michal cOsmOs

Poslední od: Michal cOsmOs (všechny)

Reklama
Nejsi přihlášen/a pro vložení komentáře!
  Sledovat diskuzi  
Upozornit na