Herní deník #06 – Kingdom Come Deliverance

13. února 2018 vyšla české RPG hra Kingdom Come Deliverance. Také v naší redakci jsme se pustili do tohoto nádherného středověkého světa, abychom okusili sílu příběhu kováře Jindřicha. Zahrál jsem si Kingdom Come na Xboux One a jak můžete ve videu vidět, technické chyby výrazně kazí celkový dojem. 

Zároveň se v tomto 6. Herním deníku podělí o své dojmy, alespoň telefonicky, také můj redakční kolega Hráč 0, který vyzkoušel hru na PC. Vypadá to, že PC verze je na tom mnohem lépe. Gratulace! Bohužel se ani po patchi 1.2.5 na X1 neopravilo to nejdůležitější – padání hry, ke kterému začalo po této aktualizaci docházet mnohem častěji (téměř vždy, když jste zobrazili inventář a přepli na záložku Questy)!

Tyhle pravidelné pády znamenají pro Kingdom Come v podstatě nehratelnost. Tedy pokud nechcete “utrácet” sejvovici a ukládat hru pokaždé, než si zobrazíte inventář! Doufám, že se další aktualizace objeví co nejdříve a nerozhodí nějakou jinou část hry. 

Zdroj: vlastní Foto: WarHorse, vlastní

The following two tabs change content below.
Michal cOsmOs

Michal cOsmOs

Narodil se v červnu 1980 ve Středních Čechách. V dubnu léta páně 1999 napraskl mouchu novinami o monitor a díky tomu se rozhodl pojmenovat vznikající internetový projekt tímto zvláštním slovním spojením. Má rád především hudbu (provozuje hru na klavír), film a je také vášnivým "hobby střelcem".
Michal cOsmOs

Poslední od: Michal cOsmOs (všechny)

Nejsi přihlášen/a pro vložení komentáře!
2 Komentáře k vláknu
1 Odpovědi
0 Sledující
 
Nejaktivnější komentáře
Nejdiskutovanější
3 Napsali
Vladimír VlaJíMichal cOsmOsHráč 0 Nedávní komentující
  Sledovat diskuzi  
Upozornit na
Vladimír VlaJí
Redaktor
Vladimír VlaJí

Ahoj všem, musím říct že hra Kingdom Come Deliverance vypadá opravdu moc dobře, řekl bych že je podobná trošičku Zaklínači. Budu si ji muset někde také zakoupit a zkusit .-)

Hráč 0
Redaktor
Hráč 0

Fajn pořad!