Herní deník #04 – Skyrim SE

Speciální edice Skyrimu vyšla 28. října 2016. Tehdy jsem ji kupovat nechtěl, protože mi bohatě stačila původní verze, kterou jsem již vlastnil. Když se před pár měsíci naskytla nová možnost pořídit si speciální edici za přijatelnější cenu, neváhal jsem. 

Krom toho, že nový Skyrim zároveň obsahuje všechna DLC, mají také konzoloví hráči možnost využívat mody, kterých už herní komunita přivedla na svět úctyhodné množství. Jde v podstatě o konverze PC módů pro příslušnou platformu. Mimo češtiny se mi líbí především grafická vylepšení, možnost nových followerů a zajímavější obydlí (v dalším deníku bych se mohl samostatně věnovat pouze White River Cottage, protože to opravdu stojí za pozornost)!

Skyrim Special Edition je graficky mnohem přitažlivější, než původní Skyrim. Vypadá to téměř jako jiná hra. Děkuji vám za pozornost a těším se na nějaké další video setkání!

Zdroj: vlastní Foto: Bethesda

The following two tabs change content below.
Michal cOsmOs

Michal cOsmOs

Narodil se v červnu 1980 ve Středních Čechách. V dubnu léta páně 1999 napraskl mouchu novinami o monitor a díky tomu se rozhodl pojmenovat vznikající internetový projekt tímto zvláštním slovním spojením. Má rád především hudbu (provozuje hru na klavír), film a je také vášnivým "hobby střelcem".
Michal cOsmOs

Poslední od: Michal cOsmOs (všechny)

Nejsi přihlášen/a pro vložení komentáře!
  Sledovat diskuzi  
Upozornit na