Herní deník #01

Dnešním příspěvkem bych rád navázal na Herní deníky z roku 2014, které skončily na mrtvém bodě. Možná proto, že jejich ambice (let’s play videa z několika her současně), narazily na krutou realitou v podobě nedostatku času a invence. V poslední době jsem si zvykl dělat během hraní krátká videa toho, co mi přijde zajímavé. A protože konzole XboX One umí vracet čas až o několik minut zpět, využíval jsem tuto funkci v míře poměrně hojné!

Za uplynulý měsíc se mi tedy nahromadilo pár záznamů, které si rozhodně nemohu nechat pro sebe! Jedná se především o kuriozity a chyby v Matrixu,  ze kterých je mi tak nějak škodolibě veselo. Proč škodolibě? Protože by se některé věci, zejména u velkorozpočtových titulů, objevovat neměly.

Děkuji vám za pozornost a věřím, že další díl na sebe nenechá dlouho čekat!

Zdroj: vlastní Foto: Ubisoft

The following two tabs change content below.
Michal cOsmOs

Michal cOsmOs

Narodil se v červnu 1980 ve Středních Čechách. V dubnu léta páně 1999 napraskl mouchu novinami o monitor a díky tomu se rozhodl pojmenovat vznikající internetový projekt tímto zvláštním slovním spojením. Má rád především hudbu (provozuje hru na klavír), film a je také vášnivým "hobby střelcem".
Michal cOsmOs

Poslední od: Michal cOsmOs (všechny)

Nejsi přihlášen/a pro vložení komentáře!
  Sledovat diskuzi  
Upozornit na