GTA SESSION #04 – Online závody

Devět měsíců od poslední GTA Session je opravdu moc a já měl původně zcela jinou představu o tomto herním seriálu. Ne že bych si jej naplánoval vydávat každý měsíc, ale rozhodně jsem neměl v úmyslu to omezit na každých devět měsíců. Přesto jsem myslel, že čtvrtý díl dalšího výletu do světa Grand Theft Auto vyjde přeci jen dřív. Omluva všem, kteří to zkrátka čekali častější.

Vím, někdy jen omluva nestačí a proto bych si rád stanovil nějakou reálnou intenzitu těchto příspěvků. Slibovat nebudu, ale každý měsíc bych jednu GTA Session zvládnout patrně mohl. Věřím, že tentokrát už to s tímhle konkrétním časovým výhledem vyjde. A pokud ne, za devět měsíců jsem tu jako na koni! Pardon, jako v autě!

Pokud vás můj příliš nudný začátek neodradil a “dodívli” jste video až do konce, patří vám můj velký dík! V příštím dílu bych se na chvilku rád vrátil do GTA San Andreas a zmínil třeba to, co mi v GTA V chybí. Těším se na vaši návštěvu! A pokud budete mít nějaký nápad, čemu dalšímu se věnovat, opět napište do komentářů na této stránce.

Zdroj: vlastní Foto: Rockstar, vlastní

The following two tabs change content below.
Michal cOsmOs

Michal cOsmOs

Narodil se v červnu 1980 ve Středních Čechách. V dubnu léta páně 1999 napraskl mouchu novinami o monitor a díky tomu se rozhodl pojmenovat vznikající internetový projekt tímto zvláštním slovním spojením. Má rád především hudbu (provozuje hru na klavír), film a je také vášnivým "hobby střelcem".
Michal cOsmOs

Poslední od: Michal cOsmOs (všechny)

Nejsi přihlášen/a pro vložení komentáře!
1 Komentáře k vláknu
1 Odpovědi
0 Sledující
 
Nejaktivnější komentáře
Nejdiskutovanější
2 Napsali
Michal cOsmOsHráč 0 Nedávní komentující
  Sledovat diskuzi  
Upozornit na
Hráč 0
Redaktor
Hráč 0

Nervy drásající konec na motorce! Škoda, že to nevyšlo! Příště bych navrhoval ukázat nějakou online loupež… to mě vždy zajímalo!