GTA SESSION #01 – Online tennis

17. září 2013 vyšla dlouho očekávaná hra GTA V. Jako netrpělivý předplatitel tohoto titulu jsem se už nemohl dočkat a když to přišlo, byl jsem každý den po práci před obrazovkou pečený i vařený. Příběh jsem odehrál velice rychle (tuším, že za 14 dnů bylo po všem) a pak už vedly mé kroky do online světa Los Santos. Dokončil jsem pár levelů a díky nestabilitě serverům i neochotě pokračovat v XBOX LIVE GOLD předplatném, pustil jsem celé GTA k vodě.

V dalších dvou letech jsem se ještě ke hře několikrát vrátil, ale výrazněji jsem ji oprášil během letošních prázdnin. Abych měl motivaci oprašovat častěji, rozhodl jsem se, že tuto herní aktivitu spojím s přípravou GTA SESSION do našeho časopisu. O něčem takovém jsem uvažoval již dříve, ale ještě jsem v redakci neměl GL310 a tak jsem si na podobné kreace musel nechat zajít chuť. V současnosti je situace v tomto směru příznivější a tak jsem připravil první díl prasklého seriálu z prostředí GTA.

Dnešní díl je o tenisu. Ten má v GTA V vynikající hratelnost a já jsem vždy odhodlaný si s kýmkoliv pinknout. Chtěl bych se však věnovat i jiným aktivitám a pravděpodobně nepůjde v budoucnu jen o pátý díl Grand Theft Auto. Rád bych se šťoural i ve starších epizodách, které mají také své neopakovatelné kouzlo! Jako bonus k tomuto článku vám nabízím 12 relativně nových (vyšly 24. září) artworků.

The following two tabs change content below.
Michal cOsmOs

Michal cOsmOs

Narodil se v červnu 1980 ve Středních Čechách. V dubnu léta páně 1999 napraskl mouchu novinami o monitor a díky tomu se rozhodl pojmenovat vznikající internetový projekt tímto zvláštním slovním spojením. Má rád především hudbu (provozuje hru na klavír), film a je také vášnivým "hobby střelcem".
Michal cOsmOs

Poslední od: Michal cOsmOs (všechny)

Nejsi přihlášen/a pro vložení komentáře!
1 Komentáře k vláknu
1 Odpovědi
0 Sledující
 
Nejaktivnější komentáře
Nejdiskutovanější
2 Napsali
Michal cOsmOsKoblih Nedávní komentující
  Sledovat diskuzi  
Upozornit na
Koblih
Host
Koblih

Dobrý, no, prej lůzr, haha, jako ta zfetovaná v druhém mači mě dostala spolu s tvým komentářem. Jinak GTA 5 jsem stále nehrál, komp na už mám, ale jsem tak trochu línej tahat 60giga, abych to pak nehrál 😀 Víš, mi nákupčí na torrentech máme těžký život, všeho je mnogo… „Lívování / leave zná asi každej, kdo hrál něco online, takže tě chválím, že se snažíš o mluvu diplomatickou. Hraju Hearthstone, ty karty, a když se snažím o daily ve stylu, hlavní je rychlost, a chytnu něco jako 3x agro huntr nebo agro palach, všechno full net build, kde si… Číst vice »