DENNÍ MIX 
Pondělí – Pátek
(kalendárium, zajímavosti, předpověď počasí)

Máš tip pro naše posluchače? Chystá se ve Tvém okolí něco zajímavého? Dej nám o tom vědět prostřednictvím záznamníku na čísle 314 314 726 nebo pomocí této stránky. Děkujeme!


AKTUÁLNÍ HERNÍ ZPRÁVY 
Čtvrtek
(nejnovější herní novinky)

Každý týden Ti přinášíme aktuální zpravodajství ze světa herního průmyslu. Čerstvé novinky, důležitá upozornění, pozvánky nebo třeba redakční tipy a komentáře. To vše vždy ve čtvrtek! 

ARCHIV POŘADU

DRAMATICKÁ TVORBA 
Sobota
(rozhlasová hra, seriál, četba na pokračování)


PŘEDSTAVUJEME KAPELU 
Neděle
(pořad o české a slovenské nezávislé hudební scéně)

Jste interpret či kapela a chcete se prezentovat v tomto pořadu? Neváhejte a napište nebo zavolejte! Všechny kontakty naleznete zde.

ARCHIV POŘADU

NADCAST 
Měsíčně
(tók pšouk o všem možném i nemožném)

Redakční debata, hosté ve studiu aneb pořádná dávka keců! Nadcasty Prasklé mouchy shrnují příspěvky, které se objevily v kontaktním pořadu Půlnoční povídání. Slyšet můžete nejen názory redaktorů časopisu, ale také posluchačů! Starší díly potom nabízí tématický obsah.

ARCHIV POŘADU

ROZHOVORY
Různě
(interview se známými i neznámými)

Ptáme se každého zajímavého tvora na jeho tvoření. Naše otázky jsou někdy moření, ale přesto je klademe. Někdy se tajně i veřejně sejdeme a často se do telefonních drátů směle vejdeme!

ARCHIV POŘADU

SIESTA NA MOUCHA FM 
Různě
(hudba a zajímavosti; studio Prostějov)

9. díl – úterý 22.5.2018

Z moravského studia se zhruba jednou za 14 dnů hlásí Jaroslav alias DJ Siesta! Ve svém pořadu uvádí kombinaci mluveného slova a hudby. Z důvodu dodržování autorského práva je tento pořad dostupný, po premiéře, výhradně na YouTube. 

ARCHIV POŘADU

HERNÍ AUDIO
Různě
(pořad o počítačových hrách)

Redaktor Lukáš alias Hráč 0 v tomto pořadu čas od času sdílí své dojmy a bezprostřední zážitky z hraní pc her nebo rozšiřuje své recenze v Prasklé mouše.

ARCHIV POŘADU