Diversion – super hopsačka pro Android

Tato “mobilní hra” je sice již postarší záležitostí, ale rozhodně nemohu vyloučit, že by mohla stále najít své nové příznivce. Diversion jsem objevil zhruba před třemi lety a je tudíž přinejmenším tristní, že se k mini recenzi dostávám teprve nyní.

Jedná se o klasickou “hopsačku” a jejím ovládáním budou nadšeni zejména všichni ti, kteří nemají rádi příliš složité manévry prstů na displeji. Vaše postava se totiž pohybuje úplně sama a vy se jen staráte o to, aby se ze startu do cíle dostala s co největším množstvím nasbíraných bodů a pokud možno bez úhony…

diversion03

Jak si můžete na našem videu všimnout, každý váš skok, který uskutečníte pouhým tapnutím na jakékoliv místo displeje, by měl být správně načasován, abyste neskončili v propadlišti nastražené mezery či díry v podlaze. Věřte, že vás v průběhu hraní čekají daleko záludnější nebezpečenství, než jsou nějaké více nebo méně široké rozestupy běžecké tratě. Ačkoliv, jak se můžete přesvědčit, mně tento “problém” zcela jistě stačí…

Budete-li však trpělivější a dostanete se na obtížnější úrovně, setkáte se s nejrůznějšími “hejblátky” a “pohybovátky,” přes které je nutno se dostat dále. Některé můžete využít k odrazu pro další skok, jiné vás donutí vyskočit ještě výše. Rychlost pohybu je konzistentní a nemusíte si dělat starosti ani s ovládáním do stran. Jediný úkol, který zde máte, je být ve správný čas na správném místě a to doslova!

diversion02

V jednoduchosti je krása a na Diversion se mi líbí právě ta lehkost ovládání se kterou každou úroveň zdoláváte. Jde o odpočinkovou hříčku, kterou na Google play naleznete zcela zdarma. Stahujte zde. Ani tentokrát nevynechám výběr hodnocení uživatelů:

Petr Marek: “Lepsi hru uz jsem tu dlouho nevidel, proto davam 5*. Diky moc za dobrou hru do dlouhe chvile!”

Karla Pešková: “Tuhle hru já zbožňuju a hraju ji pořad. Neseká se je skvělá jako Temple run. Prostě není co dodat !!!!!!!!!!!!!!!! Diversion můžu jenom doporučit !!!!!!!!”

Martin Havelka: “Plynula příjemná grafika prostě nemá chybu hrajem celá rodina i 5ti letá dcera.už jsme ji odjely ale hrajem znova na tři hvězdy tak pokud se vám zdá lehká jako se zdála mi zkuste na 3.dá se hrát i bez nakupování a aplikace není otravná reklamou.”

František Vales: “Dohrál jsem manuganu a hledal nějakou podobnou arkádu. Myslím, že tato mě zabavi ještě na déle. Rozhodně zkuste.”

Nikola Strnadová: “Je to bezva hra, ale štvou mě tam ty reklamy..nevidim pres ne, co je nahoře a obcas minu hvezdu..proto 4 :)”

diversion-hodnoceni

The following two tabs change content below.
Michal cOsmOs

Michal cOsmOs

Narodil se v červnu 1980 ve Středních Čechách. V dubnu léta páně 1999 napraskl mouchu novinami o monitor a díky tomu se rozhodl pojmenovat vznikající internetový projekt tímto zvláštním slovním spojením. Má rád především hudbu (provozuje hru na klavír), film a je také vášnivým "hobby střelcem".
Michal cOsmOs

Poslední od: Michal cOsmOs (všechny)

Nejsi přihlášen/a pro vložení komentáře!
  Sledovat diskuzi  
Upozornit na