Pondělí 24. července 2017

20:43 Když mám starosti, nejde psát. A nepomůže ani fakt, že už jsem do deníku přes měsíc nic nenapsal. Tady je veškerá snaha marná a nastoupit musí Kingswood Apple Cider! Jsem čerstvě zamilován, ale ona o tom neví a nikdy vědět nebude. Celou noc jsem ji škrabal dopis, ale když jsem si to ráno po sobě a Kingswood Apple Ciderech přečetl, měl jsem sto chutí ten papír roztrhat. Ano, já to psal ručmo! Nechtěl jsem nic tisknout – hned ze dvou důvodů: za prvé si myslím, že by to nebylo osobní a za druhé nemám tiskárnu. A do třetice všeho dobrého – mám bez Kingswood Apple Cideru velmi nízké vědomí sebe. Takže mi nezbývá nic jiného, než čučet do nebe a představovat si, jak asi vypadá – její objetí?

Středa 14. červen 2017

15:23 Verunka psala, že píšu málo. Ženský jsou někdy přehnaně náročný. Proto je často neberu tak vážně, jak by si přály. Proto mi často nadávají a vztekají se do krajnosti, navzdory mé lhostejnosti. Dneska mě opět místní vyjetnámek podělal o třicet korun a přestože jsem nad ním už dávno zlomil hůl, tentokrát mi to opravdu zlomilo srdce! Proč to dělá, když ví, že už jsem mu musel odpustit horší věci?! Třeba to rok prošlé čůčo, se kterým se tu naposledy objevil Fanda a kupodivu se potom ani nepotento… Fanda je kabrňák a místní vyjetej námek vydří duch! Čest a dobrá pověst jsou pro něj vzduch. “Ti říkám, co mi účtuješ ten meloun, když mám jen píva?!”   

Úterý 13. červen 2017

19:06 Jsem v poslední době tak nějak paralyzován sám sebou. Čert ví, proč se mi tyhle neskutečnosti dějí, ale pravdou je, že díky tomu zanedbávám i tento deník. Nechci o tom psát. Nevím jak. Asi nejhorší na té paralýze je to, že už mě nebaví ani komunikace. Neodepisuji, neberu hovory, neodpovídám na sms a už vůbec nepřijímám žádné návštěvy. Nechci, aby se o mě kdokoliv z mého okolí zajímal. Vyčerpává mě to, ačkoliv si toho zájmu opravdu vážím. Nezvládnu komunikovat a přesto se k tomu občas musím donutit. Těžko mi jdou sebemenší sociální manévry a je mi líto, jak si to někteří vysvětlují. Vy všichni, kterých se to týká, dejte mi ještě trochu času a pak to společně zapijeme. Tak přísahám! 

Pondělí 22. květen 2017

19:07 Tak jsem byl dnes pozván na oběd. Do restaurace. Do  Marína báru. Nevím, jestli ta číšnice byla Bára, ale varovala mě, bych si ty bramborové plátky s bylinkami a česnekem, jako přílohu, nedával za žádnou cenu! A já na to měl zrovna takovou chuť, že jsem si to rozmluvit málem nenechal. Když jsem ale viděl v jejím obličeji děs, který byl v mé fantazii doprovázen jejím hlasitým vytím, rezignoval jsem přímo na brambory šťouchané. Při odchodu jsem si všiml cedule na dveřích, že hledají kuchaře i číšníka. A v tu ránu mi to došlo! Asi Bára mi zachránila kejhák!

Sobota 13. květen 2017

18:49 Posečíno! Ve čtvrtek jsem na to vletěl a bum bác – hotovo. To jen, bych navázal na minulý záznam. VlaJímu jsem dnes pomohl naložit, vyložit a přenést dvě skříně, ledničku a mikrovlnou vlnku. Byl jsem šťastný, že mohu být zase chvíli venku a vyvolávat kamarádskou myšlenku! Ještě jsem se stihl zastavit u Fandy a nechtěl jsem ho jenom pozdravit… Chtěl jsem vidět to jeho půdní království, odkud již podruhé vyštrachal několik krámů, nejen Husákových! Dívni se na několik obrázků z této pozoruhodné návštěvy!  

Sobota 6. květen 2017

16:20 Na zahradě už trochu povyrostla tráva. Bude potřebí najít sekačku. V Praze je pochod za legalizaci marjánky. Bobeš tam určitě pochoduje. Na ČT poudali, že už je to dvacátý ročník. To zas bude v álejích nedopalků! Měl jsem to párkrát v životě a vždycky mi bylo zle. Od té doby už bych to aplikoval pouze jako mastičku. Ani ta buchta mi u Jardáka tenkrát nechutnala. A VlaJí? Ten se z toho dokonce poblinkal. Začaly mi květnové marodní prázdniny a jedna kolegyně nenápadně sondovala, jestli nejsem simulant. Nejsem. Lubko, ty jsi ale hrozná drbna! 

Středa 26. duben 2017

11:07 Jedna pozitivní věc po dlouhé době – včera přijel Pavel a já mu mohl po půl roce předat knižní výhru! Nikdo z nás to nečekal. Pavel sleduje Prasklou mouchu průběžně a já slíbil, že se podívám na jeho starší pianino po babičce. Má tam prdlou strunu a celkově to působí starodávně. Kouknu, jestli bude mít cenu s tím něco zásadního provádět, než se na tom uskuteční panelákový koncert. Zítra je rozlučka s jednou kolegyní, ale patrně nestihnu začátek. Musím být na jiném působišti. Včera jsem ještě spáchal krátké video. Začínám tuhle část Mouchy trochu flákat, vím. Snad to brzy napravím. 

Středa 12. duben 2017

18:47 Náš nový ředitel je rozený vedoucí. Měl jsem dnes krátký seznamovací rozhovor, ze kterého jsem vyšel přesně dle svých očekávání. Ačkoliv musím přiznat, že jsem se bál, aby to nebylo horší. Nikoliv obsahově, ale tou formou, protože tenhle rošťák vypadá opravdu přísně. Ale to je potřebí, máte-li mít respekt a něco řídit. Obzvláště ve školství. Takže jo, pane Mirku, rád jsem vás poznal, ačkoliv jsem měl nejprve pocit, že to leavnu co nejdřív. Změna je život a já už se na ni chystal poměrně dlouho. Jen někdy potřebuju nějakým tím Mirkem trochu popostrčit. Tak už to holt u mě občas bývá. V dnešním videu vám ukážu nový xbox ovladač a také pohled z Čech, přesto z Kalifornie!

Úterý 28. březen 2017

17:50 Dneska nám bylo už větší teplo! Jaro o sobě dává vědět a já letos poprvé vytáhl dron. Bohužel se mi jedna z baterií podivně nafoukla a musel jsem ji vyhodit. Další už začíná bobtnat, ale Symu jsem řádně provětral a proletěl se nad zahradou. Chtěl jsem být co nejvíce venku, když je tak krásně. O víkendu jsem nevydržel lákavou nabídku ohledně Diabla 3 a svůj Xbox zase trochu zásobil skvělým titulem. Navíc je to možné hrát na jedné obrazovce s kamarádem a druhým ovladačem. Možná se do toho jednou s Vlajím pustíme. Teď si ale opakuji první akt této hry sám a můj witch doctor se jmenuje Zlobivec!     

Pátek 24. březen 2017

22:12 Ivan stál na hlídce u velkoobjemového kontejneru a já mu tam navezl spoustu krámů. Rozbil jsem dvě skříně z garáže a místo nich si udělám garážovou střílnu! Už teď se na to těším, jak budu malou malorážkou cvičně trápit terč. Dopoledne jsem si zajel koupit čtyři půllitry! Jeden za 20,- Kč! To je skoro zadara! Že by se blížila nějaká party? Určitě!  

Sobota 18. březen 2017

13:53 Konečně jsem v tomto týdnu dočetl Den Trifidů a moc rád se s vámi podělím o všechny své dojmy z této knihy. Článek jsem již naplánoval na 28. března. Zároveň se musím pochlubit již třítýdenní detoxikací organismu, pro kterou jsem se rozhodl zcela dobrovolně a zatím mi žádný druh alkoholických nápojů, kterými jsem si často zpestřil víkend, nechybí. Možná jen na to vínečko bílé si vzpomenu s trochou stesku, ale pan Rooibos mi teď dělá mnohem zdravější společnost a to mě ze srdce těší!    

Pátek 10. březen 2017

17:34 Včera za mnou dojardil Jarda. Procházeli jsme se po okolí a nakonec přistáli na místním hřišti. Hospoda se zde otevře patrně až v létě a tak jsme spočinuli na jedné z laviček, kde během fotbalových zápasů sedávají skalní fanoušci a za hlasitého krkání povzbuzují TJ Meteor! Sportovní atmosféru jsme nasáli velmi rychle a jestli jsem počítal dobře, tak za celou dobu řekl Jarda o tři věty více, než já. Jako dárek jsem dostal šišku z borovice, ale o té raději až jindy. Je totiž kradená. Pan ředitel měl spoustu telefonátů a já mu tiše záviděl. Volala jedna ženská za druhou!    

Pondělí 6. březen 2017

11:36 Propadl jsem poslední dobou Elder Scrolls Online natolik, že jsem si dokonce zaplatil ESO PLUS členství na jeden měsíc. +10 procent XP rating, 1500 Crowns za měsíc ve store sice není moc, ale crafting baťůžek, do kterého se nacpou všechny nasbírané suroviny je k nezaplacení! Nedávno jsem se ještě nasáčkoval do tří velkých obchodních guild, takže se snažím vydělávat goldy, kterých není nikdy dost.   

Starší záznamy:

ÚNOR 2017LEDEN 2017PROSINEC 2016LISTOPAD 2016 * ŘÍJEN 2016 * ZÁŘÍ 2016SRPEN 2016ČERVENEC 2016ČERVEN 2016KVĚTEN 2016