Cosmos vypravuje – březen 2016

Upozornění: Tento příspěvek je exkluzivní obsah pro registrované čtenáře. Abyste jej zobrazili, přihlašte se, prosím.

Nejsi přihlášen/a pro vložení komentáře!
2 Komentáře k vláknu
10 Odpovědi
0 Sledující
 
Nejaktivnější komentáře
Nejdiskutovanější
4 Napsali
SerunatoarigatoDorottkaMichal cOsmOsHráč 0 Nedávní komentující
  Sledovat diskuzi  
Upozornit na
Serunatoarigato
Čtenář
Serunatoarigato

Zdravíčko, Cosmosi, stejně jako ty pravidelně vyprávíš, já pravidelně komentuju. Možná blbě, možná hodně blbě. Není to pro mě zrovna podstatný, pravdou je, že se do toho někdy taky nutím. Možná podobně jako ty… Chci říct, že chválit tě musí druzí, nikoliv ty sám sebe. Pak to má hodnotu. A za sebe říkám, tohle vyprávění se mi nelíbí. Dobře, tvá vypravěčská upřímnost přítomna je, ale znáš to, papír snese vše. V podstatě není co komentovat, pakliže nebudu přát tvému tatíkovi k narozeninám nebo nebudu vítat nového recenzenta. Super, donutil ses k pravidelné aktivitě, která tě nějak rozvíjí, jsi blogger! Vytrvej,… Číst vice »

Serunatoarigato
Čtenář
Serunatoarigato

Tož já se pro změnu vyjádřím jen k tomu VIP článku: Jak jen pro registrované, však nejsem lognutý (nebyl) a vidím jej? To jako chceš říct, že kdyby mě server Mouchy nějak neukládal, nic bych neviděl – žádný VIP článek? No, podle mě jen další tvář toho nového marketingu, na který ses vrhnul… A musím ti říct, že vyskakující okno, abych se regnul, mi vadí naprosto všude, nikoliv jen na Mouše. Prostě si myslím, že každý jakžtakž při smyslech je schopný vyhodnotit, zdali mu například komentář stojí za registraci, či naopak. //Jinak tvoje pravidla, bla, bla, bla, hlavní je freedom… Číst vice »

Dorottka
Čtenář
Dorottka

Já jsem na tenhle web narazila náhodou a často se sem vracím. Velmi ráda čtu jak tato, velmi osobní, vypravování, tak další články, hlavně o filmu. Myslím, že bych v tuhle chvíli mohla potvrdit, že Prasklá moucha je tu i pro mě. A to nejsem Cosmosův student, rodič ani bejvalka! 😀

Serunatoarigato
Čtenář
Serunatoarigato

Já na Cosmose narazil rovněž náhodou, a to v 1. třídě základní školy. Velmi rád jsem mu ujídal z jeho velmi osobní svačiny sušenky, hlavně Tatranky myslím… 😉 Potvrzuju, že mě napráskal, můj projev na Mouše s tím však nesouvisí. Nejsem jeho bejvalka ani nic podobného! Náš vztah je čistě neprofesionální, je udržován zejména na základě mého rýpání a připomínání všeho, co už jsem připomínal.
PS: Na Mouchu mě upozornil jistý pan C, který, pakliže mu nikdo neužírá sušenky, kyne jako hroch.

Hráč 0
Redaktor
Hráč 0

Zdravím a díky za uvítání! Ať je stále chuť psát a věnovat se webu!

Serunatoarigato
Čtenář
Serunatoarigato

Vítej a nenech se mnou otrávit, jsem hodnější, než to vypadá 😉

Serunatoarigato
Čtenář
Serunatoarigato

„Prd a plíseň“ a nenechám se umlčet! 😀

Hráč 0
Redaktor
Hráč 0

V pohodě! Já mám vlastně kritiku docela rád, někdy mi přijde, že se dnes jen lajkuje a konstruktivní kritika chybí. Ale je jasné, že se nechávám často otrávit… což je taková obvyklá lidská vlastnost u neurotiků jako jsem já!;-)

Serunatoarigato
Čtenář
Serunatoarigato

Neboj, v čase prověřím i tvé pilulky 😉