Anthem Demo

Minulý víkend jsem si mohl vyzkoušet DEMO verzi sci-fi MMO akce, která vychází 22. února 2019 a jmenuje se Anthem. Pozornost k tomuto titulu upírám především z toho důvodu, že za ním stojí herní studio BioWare, které již v minulosti ukázalo, že kvalitní hry zkrátka dělat umí. Připomínám např. sérii Dragon Age nebo Mass Effect. 

Psát recenzi na DEMO je bezesporu trochu zvláštní, proto bych vám rád v dnešním příspěvku nabídl něco jiného – šedesátiminutové video, které zachycuje první momenty ve hře. Můžete si tak, alespoň částečně, udělat obrázek o tom, jak bude Anthem vypadat nejen po vizuální stránce, ale také po té herní. 

Chvilku mi trvalo, než jsem zjistil, jak funguje létání s postavou, ale jakmile jsem si ovládání trochu osvojil, pochopil jsem, že právě tento způsob pohybu bude jedním z nejdůležitějších a nejzábavnějších prvků, které Anthem nabídne. Létání je zkrátka super a když se ještě vhodně zakomponuje do mechanismu boje, nemá tento styl obdoby! Ostatně posuďte sami:

A co vy? Zahráli jste si také o víkendu 26. a 27. ledna 2019 tuhle demo verzi? Máte hru Anthem předobjednánu, nebo počkáte, jak bude nakonec vypadat výsledná podoba a internetová hodnocení? Nenechte si svůj názor pro sebe a napište komentář pod článek! 

Zdroj: vlastní Foto: EA

The following two tabs change content below.
Michal cOsmOs

Michal cOsmOs

Narodil se v červnu 1980 ve Středních Čechách. V dubnu léta páně 1999 napraskl mouchu novinami o monitor a díky tomu se rozhodl pojmenovat vznikající internetový projekt tímto zvláštním slovním spojením. Má rád především hudbu (provozuje hru na klavír), film a je také vášnivým "hobby střelcem".
Michal cOsmOs

Poslední od: Michal cOsmOs (všechny)

Nejsi přihlášen/a pro vložení komentáře!
  Sledovat diskuzi  
Upozornit na