70. let letiště Rakovník

Jedno z hlavních témat, která fotím, jsou letadla a letecká show. Rakovník mám od svého bydliště půl hodiny cesty a tak jsem neváhal a 11. června se zúčastnil akce 70. let letiště Rakovník! Tentýž den se konala i Historical Air Show v Mladé Boleslavi, ale program se mi mnohem více líbil právě na letišti v Rakovníku.

Byla zde k vidění spousta zajímavých letadel, např.: stará Praga E-114 – cvičný letoun ze třicátých let 20. století, britský stíhací letoun RAF Spitfire, vojenský vrtulník Mi-17 nebo třeba dvoumotorový turbovrtulový dopravní letoun ATR-41 českých aerolinií a mnohé další.

Zdroj: vlastní Foto: vlastní

The following two tabs change content below.
Burgi

Burgi

Narodil se v červnu 1990 ve Středních Čechách. Sám sebe charakterizuje takto: „Jsem amatérský fotograf, který převážně fotí leteckou dopravu, architekturu a přírodu. Vždy se snažím zachytit atmosféru prostředí, které fotografuji. Nebojím se zkoušet i jiná témata fotografování. Fotoaparát se stal běžnou součástí mé výbavy během každého výletu. Fotografování mi přináší radost a jiný pohled na věci běžného života.“
Burgi

Poslední od: Burgi (všechny)

Nejsi přihlášen/a pro vložení komentáře!
2 Komentáře k vláknu
1 Odpovědi
0 Sledující
 
Nejaktivnější komentáře
Nejdiskutovanější
3 Napsali
BurgiDorottkaHráč 0 Nedávní komentující
  Sledovat diskuzi  
Upozornit na
Dorottka
Člen
Dorottka

Moc hezké fotky! Jako bych tam byla! :))

Hráč 0
Redaktor
Hráč 0

Ahoj, pěkný fotky! Letadla mě tolik neberou, ale rád fotím, takže dávám palec nahoru!