10 nejlepších her roku 2018

Jaká je druhá polovina našeho žebříčku? Vybíral jsem opravdu stejně pečlivě jako u předchozí části! 

Detroit: Become Human (PS 4) – Jestli jsem někdy vážně uvažoval, že vyměním Xbox One za PS4, byla to právě chvíle, kdy vyšla tato hra – 25. května 2018. “Detroit: Become Human je jako drahý hollywoodský blockbuster, jehož děj můžete sami ovlivňovat. Pokud dokážete občas přimhouřit oči nad dírami ve scénáři, nabídne vám fascinující zážitek, který by si měl prožít každý fanoušek sci-fi.(Bonusweb.cz)

Monster Hunter: World (PS4, XBOX, PC) – Přestože na našich stránkách recenzi na tento úžasný MMO kousek nenajdete, rozhodně máme vyzkoušeno, že kvality Monster Hunter: World si zařazení do letošní top desítky Prasklé mouchy zaslouží! “Vynikající přírůstek do série, který je přívětivý i k nováčkům. Jeho svět je živý a soběstačný, lov proto působí přirozeně a dovede strhnout. Nádherná grafika spolu s propracovaným chováním monster dále umocňují skvělý zážitek, který nedokáže stáhnout ke dnu ani absence zajímavějšího příběhu.(Games.tiscali.cz) 

Destiny 2: Forsaken (PS4, XBOX, PC) – O Prvním dílu jsme na Prasklé mouše sice nepsali, ale rozhodně nám hra neunikla. Stejný osud potkal Destiny 2. Rozšíření Forsaken vyšlo 4. září 2018. “Spolu s DLC přichází i patch 2.0, který s rozšířením přináší vše, co jsme měli na Destiny rádi. Lepší hratelnost a vyvážení obtížnosti, možnost mít bývalé power zbraně jako speciální, takže populární vypínání protivníků na jednu ránu z brokovnice či odstřelovačky je zpět…… a ejhle, máme zde ten zážitek z PvP, který většina hráčů chtěla zpět. Vše působí rychleji a svěže a doufejme, že Bungie neuhne z cesty.(Doupě.cz)

No Man’s Sky Next (PS4, XBOX, PC) – Dva roky od vydání původní hry se objevuje spoustu nového obsahu a hratelnost se posunula na zcela jinou úroveň! “Vesmírný simulátor No Man’s Sky obdržel obrovský update, který od základů mění celou hru. Vylepšení je tolik, že by vystačila na regulérní druhý díl, přitom jsou však k dispozici zdarma. Vylepšení se grafika dočkala v mnoha směrech, a tak se i po dvou letech od vydání No Man’s Sky může směle rovnat s aktuální konkurencí. Přibyla spousta nových druhů objektů, díky kterým jsou navštívené světy zase o něco bohatší. Některé planety nově dostaly prstenec, který vypadá opravdu monumentálně.(Bonusweb.cz)

Subnautica (PC, XBOX) – Tuto nádhernou podmořskou survival hru jsem měl možnost vyzkoušet již v předběžném přístupu a rozhodně se v budoucnu dočkáte také článku! “Úchvatné dobrodružství futuristického Robinsona v neotřelém pestrém podmořském světě, které svou přístupností a nenuceností dokáže ze svých mechanik vytěžit maximum. Subnautica si dokáže hráče doslova omotat kolem prstu a splnit nejeden potápěčův mokrý sen. Zrodila se novodobá klasika žánru, jíž lehce odpustíte i těch pár technických přešlapů.(Games.tiscali.cz)

Které hře byste dali svůj hlas?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Jak se Ti líbil článek?
[Celkem: 0 Průměr: 0]
The following two tabs change content below.
Michal cOsmOs

Michal cOsmOs

Narodil se v červnu 1980 ve Středních Čechách. V dubnu léta páně 1999 napraskl mouchu novinami o monitor a díky tomu se rozhodl pojmenovat vznikající internetový projekt tímto zvláštním slovním spojením. Má rád především hudbu (provozuje hru na klavír), film a je také vášnivým "hobby střelcem".
Michal cOsmOs

Poslední od: Michal cOsmOs (všechny)

Pages: 1 2

Nejsi přihlášen/a pro vložení komentáře!
  Sledovat diskuzi  
Upozornit na