Overwatch: Winter Wonderland 2017

12. prosince 2017 začala ve hře Overwatch zimní oslava s názvem Winter Wonderland! Protože nemám tuto hru dlouho (zakoupil jsem ji 27.11.2017), mohl jsem si tuto událost, plnou blbnutí na sněhu, užít vůbec poprvé. Kdybych na naše stránky nepřinesl alespoň několik vlastních obrázků a vůbec se o tomto eventu nezmínil, nepovažoval bych se za příliš zodpovědného redaktora. Krom toho se mi tahle zimní taškařice opravdu líbí!

Pro stažení MP3 se nejprve přihlaš.

Winter Wonderland je dostupný na všech platformách (PC, PS4, Xbox One) a bude probíhat až do 1. ledna 2018. Mapy eventu mají skvělou, zasněženou atmosféru a jako první jsem si vyzkoušel novinku Mei’s Snowball Offensive. Jedná se o mód ve kterém hrajete pouze za Mei v počtu 6 na 6 hráčů. Vaší zbraní je sněhová koule, kterou musíte po odhození znovu „naládovat“ do svého rozprašovadla! To vám zabere několik vteřin, které může využít nepřítel blízko vás. Jeden zásah koulí znamená váš konec. Tým, který ukouloval protihráče vyhrává. 

Musím říci, že jsem si tuhle zábavu opravdu užil a je to rozhodně úplně jiný zážitek, než na který jsem ve hře Overwatch zvyklý. Navíc pobíhající Mei působí opravdu komicky. Vánoční atmosféru dokresluje také hudební doprovod a barevná světla jako ozdoby. 


Jako další mod jsem zkusil letošní novinku Yeti Hunter, kde si vyberete, jestli chcete hrát za lovce (opět Mei) nebo Yetiho (Winston). 5 lovců se snaží zdolat hladového Yetiho, který má na různých místech mapy flákoty masa. Když je zvládne spořádat všechny, stává se mnohem nebezpečnější a vy se po určitou dobu, kdy tento jeho režim trvá, Yetimu raději vyhnete! Také v tomto případě jsem se opravdu bavil a musím říci, že tenhle mix zábavy namíchal Blizzard opravdu skvěle! 

Závěrem ještě připomenu, že Overwatch nabízí, v rámci Winter Wonderland, spoustu zimních lootboxů a těšit se tak můžete především na mnoho nových skinů! Pokud máte tuto hru doma, rozhodně neváhejte a vyzkoušejte sami, jak to celé vypadá! V případě uživatelů Xbox One není vyloučeno, že se tam třeba nepotkáme. 

Zdroj: vlastní Foto: Overwatch

The following two tabs change content below.
Michal cOsmOs

Michal cOsmOs

Narodil se v červnu 1980 ve Středních Čechách. V dubnu léta páně 1999 napraskl mouchu novinami o monitor a díky tomu se rozhodl pojmenovat vznikající internetový projekt tímto zvláštním slovním spojením. Má rád především hudbu (provozuje hru na klavír), film a je také vášnivým "hobby střelcem".
Michal cOsmOs

Poslední od: Michal cOsmOs (všechny)

Napsat komentář