KONTAKTY

Kontaktní formulář:

Pole označené * je povinné

phone_icon_by_cemagraphics

Na telefonním čísle: 314 314 726 se vám ozve čtenářská linka Prasklé mouchy. Tato služba funguje na našich stránkách od 19. února 2017 a nabízí volajícím, kromě užitečných informací o novinkách, soutěžích i provozu webu, také hlasový záznamník nebo přepojení na konkrétního redaktora.

Kolik to stojí?

Cena hovoru je sazba vašeho operátora za volání na pevnou linku v ČR. Náš časopis si tedy neúčtuje žádné další poplatky. Pokud využíváte VOIP/pevnou linku od společnosti ODORIK, hovor je ZDARMA. 

Hlasový záznamník

Záznamník je součástí čtenářské linky a naleznete jej pod tónovou volbou č. 6. Tento záznamník je určený všem, kteří by rádi využili možnosti hlasové komunikace. Zejména v radiu Moucha FM nabízíme posluchačům možnost vyjádřit svůj názor na konkrétní téma nebo poslat někomu pozdrav či vzkaz touto formou. Rádi bychom tak dali návštěvníkům našich stránek příležitost zapojit se do aktuálního obsahu také tímto multimediálním způsobem. 

Dotazy na hosty

Dalším zajímavým využitím této služby jsou pak telefonické dotazy čtenářů na hosty, kteří se objeví v nadcastu, radiu Moucha FM nebo třeba v nějakém video rozhovoru.

Spojení s redaktorem

Tónová volba č. 7 obsahuje možnost přepojit na některého z redaktorů našeho časopisu. To je možné v době: pondělí – pátek mezi 09:00 – 18:00. 

Kdy mohu volat?

Naše čtenářská linka je aktivní non-stop, a vaše vzkazy budou zaznamenány, ať už zavoláte v jakoukoliv dobu. 

Kdy nevolat?

Pokud chcete vyřešit jakýkoliv problém s vaším uživatelským účtem v našem časopisu, obracejte se, prosím, na našeho Admina výhradně prostřednictvím e-mailu nebo vzkazu v pravé dolní části webu. Nabídky spolupráce či jiné provozně-technické záležitosti řešte rovněž e-mailem nebo vzkazem. Dále náš systém nepřijímá hovory z anonymních čísel. Děkujeme za pochopení.

PŘIDEJTE SI NÁS POMOCÍ TOHOTO ODKAZU

info (zavináč) praskla-moucha.cz
radio (zavináč) praskla-moucha.cz