POŘADY A PROGRAM


  DENNÍ MIX 
  Pondělí – Pátek
  (kalendárium, zajímavosti, předpověď počasí)

  Máš tip pro naše posluchače? Chystá se ve Tvém okolí něco zajímavého? Dej nám o tom vědět prostřednictvím záznamníku na čísle 314 314 726 nebo pomocí této stránky. Děkujeme!

  Pondělí – Vybíráme z archivu
  Úterý – Vzkazy a pozdravy
  Středa – Spotřebitelské rady
  Čtvrtek – Aktuální herní zprávy
  Pátek – Víkendové tipy


  SOBOTNÍ TÉMA
  Sobota
  (každý měsíc jiné téma)

  Přispěj do diskuze pomocí našeho záznamníku nebo odesláním názoru přes tuto stránku. TĚŠÍME SE NA TVŮJ PŘÍSPĚVEK, KTERÝ USLYŠÍŠ NEJEN V DALŠÍM DÍLU, ALE TAKÉ V POŘADU NADCAST PRASKLÉ MOUCHY! 

  ARCHIV POŘADU

  AKTUÁLNÍ HERNÍ ZPRÁVY 
  Čtvrtek
  (nejnovější herní novinky)

  Každý týden Ti přinášíme aktuální zpravodajství ze světa herního průmyslu. Čerstvé novinky, důležitá upozornění, pozvánky nebo třeba redakční tipy a komentáře. To vše vždy ve čtvrtek! 

  ARCHIV POŘADU

  PŘEDSTAVUJEME KAPELU 
  Neděle
  (pořad o české a slovenské nezávislé hudební scéně)

  Jste interpret či kapela a chcete se prezentovat v tomto pořadu? Neváhejte a napište nebo zavolejte! Všechny kontakty naleznete zde.

  ARCHIV POŘADU Diskuzní forum


  NOČNÍ ROZJÍMÁNÍ
  Týdně
  (00:00 – 05:00)

  Věnujeme se oblastem, které jsou něčím přínosným nebo inspirativním pro náš duchovní rozvoj . Možná, že právě téma smyslu a podstaty našeho života můžeme v nočním čase vnímat trochu jinak, než kdybychom si o tom povídali během dne.

  Každý týden proto vybereme zajímavou ukázku z nějaké knihy, která nás, v souvislosti s pomíjivostí života a hledáním vlastní duchovní cesty, nějak oslovila. Budeme moc rádi, když postupně nabídnete i vy nějaký svůj vlastní tip, ať už na knížku nebo příspěvek, který vás oslovil, inspiroval nebo jakkoliv obohatil. Psát můžete odtud


  NADCAST 
  Měsíčně
  (tók pšouk o všem možném i nemožném)

  Redakční debata, hosté ve studiu aneb pořádná dávka keců! Nadcasty Prasklé mouchy shrnují příspěvky, které se objevily v kontaktním pořadu Půlnoční povídání. Slyšet můžete nejen názory redaktorů časopisu, ale také posluchačů! Starší díly potom nabízí tématický obsah.

  ARCHIV POŘADU

  ROZHOVORY
  Různě
  (interview se známými i neznámými)

  Ptáme se každého zajímavého tvora na jeho tvoření. Naše otázky jsou někdy moření, ale přesto je klademe. Někdy se tajně i veřejně sejdeme a často se do telefonních drátů směle vejdeme!

  ARCHIV POŘADU

  SIESTA NA MOUCHA FM 
  Různě
  (hudba a zajímavosti; studio Prostějov)

  Z moravského studia se zhruba jednou za 14 dnů hlásí Jaroslav alias DJ Siesta! Ve svém pořadu uvádí kombinaci mluveného slova a hudby. Z důvodu dodržování autorského práva je tento pořad dostupný, po premiéře, výhradně na YouTube. 

  ARCHIV POŘADU

  HERNÍ AUDIO
  Různě
  (pořad o počítačových hrách)

  Redaktor Lukáš alias Hráč 0 v tomto pořadu čas od času sdílí své dojmy a bezprostřední zážitky z hraní pc her nebo rozšiřuje své recenze v Prasklé mouše.

  ARCHIV POŘADU

  HUDEBNÍ RÁDIA ŽIVĚ
  Pondělí – Neděle
  (vysílání zahraničních rádií)

  Každý den si na našich stránkách (v pravém sloupečku pod Moucha FM) můžeš poslechnout jiný hudební mix! 

  Pondělí – Jen Beatles (Anglie)
  Úterý – Jen Soul (Anglie)
  Středa – FFH Radio (Německo)
  Čtvrtek – Chill Radio (Anglie)
  Pátek – Lounge (Švýcarsko)
  Sobota – Z-Rock (Bulharsko)
  Neděle – MyRadio (Ukrajina)